Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés volt előszőr a...

Milyen érzés volt előszőr a szülők előtt esetleg velük együtt cigizni?hány évesek voltatok.?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, asszem 19-20 lehettem.
2023. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Emlékszem kint voltunk a kertbe kertészkedtünk és anyám cigizett voltam 17éves és mondtam hogy adjon egyet csak lazán...És adott! Csodálkoztam is, és mondta hogy tudja hogy szívom...Annyit mondott az én életem nem szól bele, de nem ajánlja! Lány tesómnak nehezebben engedték!
2023. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Isteni.
2023. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

17-18 lehettem. Nem velük laktam már, de egyszer elmentem hozzájuk valamit megbeszélni. Apám nyújtotta a cigit, mondtam, hogy köszönöm de nem kérek ilyet.

Erre megkérdezte, hogy miért te milyet szívsz?

Szóval elővettem a saját cigimet, ő meg nyújtotta a lángot, hogy meggyújtja.


Nagyon fura érzés volt.

2023. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam kb. De akkor már 1 éve cigiztem. Mindig nyúltam le anyán cigijéből. Volt egy tartó az asztalon, mindig abba rakta ki amit vett. Így sohasem vette észre ha 1-2 szál eltünt :) Aztán egy nap poénból megkértem adjon egy slukkot...azt hitte nem fogom bírni. De nagyot nézett mikor simán letödőztem és még csak össze se nyálaztam. Szóval viszonyalag lazán vette. Apám jobban meglepődött. Kölcsön kérte a kabátomat amíg kiment a kertbe. Persze a cigisdoboz benne volt a zsebében. Apám: - Te cigizel? Én: - Igen. Kiakadt, de nagyon nem volt dühös. 16 évig cigiztem. SZerencsére ennek 10 éve, azóta egy szálat sem és nem is hiányzik. Isten nyugosztalja a szüleimet.
2023. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Sosem sigiztem így erről nem tudok beszámolni. Viszont 16 évesen apámmal meginni egy korsó sört a strandon szuper érzés volt.
2023. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Anya egyszer csak megkínált minket (engem+ikertesómat) cigivel. Adtuk picit a hülyét, de mondta, hogy tudja hogy cigizünk és ha ehhez vagyunk elég nagylányok akkor legyünk ahhoz is, hogy rágyújtunk vele. 14-15 évesek voltunk, nyolcadikban kezdtünk cigizgetni. (Akkor még nem rendszeresen) Mondta hogy nem örül neki, de álszent se akart lenni mert ő 13 évesen kezdte. Furcsa érzés volt.

Azt mondta, hogy ha előtte rá akarunk gyújtani akkor kérjünk engedélyt mindig, meg a húgunk előtt ne mert ő akkor még csak 12 volt. De aztán középsulis korunkban hamar ott tartottunk, hogy minden reggel együtt cigiztünk a kávé mellé. Aztán nemsokára csatlakozott a húgom is.

2023. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Addigra mire ide eljut a gyerek tuti pár ciginyi füstöt belélegzett szülők meleltt.
2023. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Fú, ilyen proli családot, mint a 7-es, hogy az anyuka együtt cigizik a középiskolás gyerekekkel reggel...


Azért ilyenkor örülök, hogy szigorúak voltak ebben, pedig én is elszívtam 1-2 szálat barátokkal titokban, de hogy 3 büdösdohányosfüggő tizenéves gyerekem legyen, az csőd lenne számomra...

2023. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Sosem cigiznék velük, de nélkülük sem. Apukám minden nap brekeg a cigitől, éjszaka is fel kel köhögni, érszűkületes a lába, így nem tud sokat menni. Előbb-utóbb levágják. A húgát már elvitte a tüdőrák. Az egyik bátya is meghalt, miután mindkét lábát lecsapták. Ezért a jövőért fizessek havi 40-50 ezret ? Nem vagyok hülye
2023. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!