Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra süssenek húst a szüleim? Több lent.

Figyelt kérdés
Régebben mindig volt itthon finom sült hús vagy rántott hús, fasírt. Mostanában meg csak rántott cukkini, rántott sajt. Mivel nincs pénzem és a hús meg drága nem tudok venni magamnak. Mert én kisütném a húst magamnak szivesen. Mondjuk kész fasírt amit csak ki kell sütni olyant vehetnék az nem is drága. De nekem az gyanús hogy miért nem mondják meg a szüleim hogy miért nincs hus, mikor ők is nagyon szeretik a húst. Elegem van a főzelékből a sütikből és a paprikás krumpliból. Nagyon fáj a szívem egy jó nagy adag rántott húsra vagy legalább egy adag fasírtra. Ma már sirtam is mert régen hetente rántott hust ettem majdnem és rohadtúl hiányzik. Bele betegedtem már a finom hús hiányába. Csak a gyümölcs a zöldség a tészta meg a főzelék van meg a szalámi itthon elegem van! A szüleim meg nem válaszolnak arra miért nincs fűszeres hús? Mit tegyek?

2023. szept. 25. 13:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy rántott húst nem tudsz kifizetni a legközelebbi menzán?
2023. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, én is imádom a húst, na de ezért sírni???

Már óvodás korban túlzás lenne.

Különben meg hatalmas poén, hogy nincs munkád, anyukád fizetéséből éltek hárman, te meg sírsz a hús után. Talán, ha elmennél dolgozni, máris közelebb lennél ahhoz, hogy hús legyen legalább vasárnap az asztalon.

2023. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy ebben a pillanatban, egy nagy rántott húst majszolva röhögsz azokon, akik tanácsokat adnak neked.
2023. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
97%

Ő enni akar, nem dolgozni.

Hát nem értitek? 😂

Menjen el anyuka 2-3 munkahelyre dolgozni, hogy ezt az ingyenélő zabagépet hússal etethesse. Ez a megoldás.

2023. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Mennék dolgozni de mivel nem vesznek fel sehová mert nemrég végeztem és nincs szakmai tapasztalatom vissza utasítanak mindenhol mert csak az idősebb régota dolgozókat keresik. Sajnos ez van.
2023. szept. 25. 13:24
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Kimaradt az ebédemből egy szelet rántott hús. Ha eljössz érte, neked adom.
2023. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
83%
Hátazigen XD
2023. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
92%
15, mi a végzettséged amúgy?
2023. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Eladó
2023. szept. 25. 13:30
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jelentkezz olyan helyre ahova fel vesznek, akár mekibe.
2023. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!