Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra süssenek húst a szüleim? Több lent.

Figyelt kérdés
Régebben mindig volt itthon finom sült hús vagy rántott hús, fasírt. Mostanában meg csak rántott cukkini, rántott sajt. Mivel nincs pénzem és a hús meg drága nem tudok venni magamnak. Mert én kisütném a húst magamnak szivesen. Mondjuk kész fasírt amit csak ki kell sütni olyant vehetnék az nem is drága. De nekem az gyanús hogy miért nem mondják meg a szüleim hogy miért nincs hus, mikor ők is nagyon szeretik a húst. Elegem van a főzelékből a sütikből és a paprikás krumpliból. Nagyon fáj a szívem egy jó nagy adag rántott húsra vagy legalább egy adag fasírtra. Ma már sirtam is mert régen hetente rántott hust ettem majdnem és rohadtúl hiányzik. Bele betegedtem már a finom hús hiányába. Csak a gyümölcs a zöldség a tészta meg a főzelék van meg a szalámi itthon elegem van! A szüleim meg nem válaszolnak arra miért nincs fűszeres hús? Mit tegyek?

2023. szept. 25. 13:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy egy teszkóba vagy aldiba vagy lidlbe nincs felvétel friss végzetséggel
2023. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ott is próbáltam de végül mindig mást vettek fel nem engem.
2023. szept. 25. 13:33
 23/36 anonim ***** válasza:
92%
Szegény anyukád
2023. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

"Nem" troll, de azért már van két ugyanilyen rejtélyes kérdése. Az elsőben színesebbnél színesebb kifogások a tanulás ellen, a másodikban már nincs pénze. Mindegyikben közös az a szál, hogy 19 éves és nem veszik fel eladónak mert nincs tapasztalata:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1241..

2023. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
95%

24/24

Bakker :D ez tényleg ugyan az a személy

2023. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
9%
Nincs otthon kutyátok vagy macskátok?
2023. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nincsen
2023. szept. 25. 13:48
 28/36 anonim ***** válasza:
1%

Akkor várjátok meg, amíg arra megy egy, és befogadhatjátok.


Addig érdemes kirakni néhány egérfogót.

2023. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
25%

19, az a végzettséged, hogy eladó?

Te most hülyének nézel minket?:D

2023. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%
Mit szoktál otthon csinálni, hogy ne unatkozz?
2023. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!