Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra süssenek húst a szüleim? Több lent.

Figyelt kérdés
Régebben mindig volt itthon finom sült hús vagy rántott hús, fasírt. Mostanában meg csak rántott cukkini, rántott sajt. Mivel nincs pénzem és a hús meg drága nem tudok venni magamnak. Mert én kisütném a húst magamnak szivesen. Mondjuk kész fasírt amit csak ki kell sütni olyant vehetnék az nem is drága. De nekem az gyanús hogy miért nem mondják meg a szüleim hogy miért nincs hus, mikor ők is nagyon szeretik a húst. Elegem van a főzelékből a sütikből és a paprikás krumpliból. Nagyon fáj a szívem egy jó nagy adag rántott húsra vagy legalább egy adag fasírtra. Ma már sirtam is mert régen hetente rántott hust ettem majdnem és rohadtúl hiányzik. Bele betegedtem már a finom hús hiányába. Csak a gyümölcs a zöldség a tészta meg a főzelék van meg a szalámi itthon elegem van! A szüleim meg nem válaszolnak arra miért nincs fűszeres hús? Mit tegyek?

2023. szept. 25. 13:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi értékesítő amugy na.
2023. szept. 25. 14:16
 32/36 anonim ***** válasza:
96%
Akkor keress először bármilyen munkát: árufeltöltő, takarító, bármi, csak fizessen. Vagy jelentkezz olyan képzésre, ahol kapsz legalább ösztöndíjat.
2023. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%
Ott bukik az egész, hogy a mai világban örülnek ha találnak embert a elgtöbb helyen, ha annyira valós lenne és pénz kéne kb első áruházba mehetne árufeltöltőnek akár részmunkaidőben suli meleltt..
2023. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk én nem anyámat szidnám, miért nem süt húst, meg hisztiznék, hanem elmennék diákmelóra.


De mások vagyunk. :D - hálisten én nem olyan életképtelen mint te.

2023. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Darius- ***** válasza:
Nem írtad le hol laksz. Ha kertes házban, akkor lehet összespórolni és tartani állatokat, amit majd levágsz. Nekem a boltból sosem kell vennem, de tojást sem meg tejet. Ha nem kertes házban éltek, akkor keresni kell diákmelót mondjuk és a pénzből majd te vegyél húst.
2023. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
63%
Kapj el egy kóborkutyát az utcán, aztán a szüleidnél megnyúzzátok, megsütitek. Fűszerek biztos vannak hozzá náluk, így olcsón megússzátok. Finom olasz kaja. 🌭
2023. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!