Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülōk, hagynátok, hogy a...

Szülōk, hagynátok, hogy a lányotok érettségi után férjhez menjen és levelezōn csinálja az egyetemet részmunkaidő mellett?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 13:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember, miért ne tehetné.
2023. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%

Hagynám, de egy kanyit nem adnék. Csávókáról semmi infó. Mindig azt gondolom h lusta voltál tanulni. Hapid 5-10 évvel lehet min idősebb.

Egy szülő engedi h a gyereke 8 általánossal legyen aztán kb csak betanított munkás legyen durva ... nevedet remélem letudod írni

2023. szept. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%

32-es, a kérdező érettségi után ment férjhez és levelezőn, nem mellesleg munka mellett le is diplomázott, milyen 8 általánosról beszélsz?

Ettől függetlenül nem tartom jogosnak, hogy utólag vernyákol kizárólag a saját döntése miatt, amihez ráadásul az anyagi támogatást azért elfogadta anyu-aputól, most mégis ők a szemetek, de az legalább olyan gáz, aki még a kérdést sem tudja elolvasni.

2023. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
16%

33!

Mert az érettségi mi önmagában? Kb semmi tehát egyenlő a 8 elemivel. Ja bocs nem mert talán irodába jó ahol a főnők keféli az asztalon igazad van. Mert valljuk be magában sok mindenre nem hasznos.

2023. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
87%
A házasságról probálnám lebeszélni.A többi az ő dolga.Manapság csak a vallásosok,a cigányok és az otthonról menekülők házasodnak ilyen korán.Ráérne arra 3-4 év mulva is.
2023. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nem a szüleidet okolod a döntésed miatt, amit felnőtt fejjel hoztál?


Amúgy sejtem mi a baj: viszket.

2023. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
16%
Késő bánat eb gondolat biztos hallottad már valószínűbb hogy bementél levelezőn az egyetemre és látod hogy milyen jól élnek a kicsikkel lányok és most irigy lett tőle pedig anno te nem akartál menni mert elvileg Nem illesz bele meg a háziasszony életet a diák élettel nem lehet összehozni mert két külön világ Lényegében ezt igazából saját bőrödön megtapasztaltad hogy milyen Majd ha a lányod Vagy a gyereked ilyenre készül akkor most már legalább okosabb leszel.
2023. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%
Felnőtt nő, mégis mi közöm hozzá mit csinál vagy mit nem?
2023. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
81%

34-es, nyuszi, a kérdezőnek még mindig diplomája van. A szövegértésed nem mellesleg egy szellemi fogyatékos szintjén mozog, tehát nem szólnék le senkit a helyedben.

Amúgy meg tudom, hogy hihetetlen, de én érettségivel+nyelvvizsgával jobban keresek nem egy fene nagy diplomásnál. 😂 Tudom, hogy fáj a pici lelkecskédnek az igazság, de bizony, nem egy ilyen eset van.

De ez lényegtelen, mivel mint tudható, a kérdező diplomás.

2023. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom, nem mindenkinek akkora buli az egyetemi élet.


Nekem is ezt mondogatták, mekkora buli, de én nem vagyok egy nagyon bulizós fajta, és kizárólag sekélyes emberekkel ismerkedtem meg, a diplomát is feleslegesnek éreztem, mert nem a szakmámban dolgozok jelenleg.


4 évet elpazaroltam az életemből az egyetemen, ezt érzem.

2023. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!