Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülōk, hagynátok, hogy a...

Szülōk, hagynátok, hogy a lányotok érettségi után férjhez menjen és levelezōn csinálja az egyetemet részmunkaidő mellett?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 13:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a gond azzal, ha dolgozni akar és mellette tanulni? Nekem nem lenne gond.

Azt viszont furcsállanám, hogy 18-19 évesen megy férjhez(nyilván nem tiltanám, nem is tudom, hisz felnőtt),de biztosan megkérdezném, hogy hová siet? Végülis,ha fenn tudják tartani magukat, akkor tulajdonképpen nekem édesmindegy, de onnantól oldják meg a maguk életét.(Nyilván a lányomat támogatnám, ha arra szorulna pl. betegség, önhibáján kívüli munkanélküliség, DE a férje oldja meg a saját bajait, nem venném a nyakamba).

2023. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki férjhez megy, nem kell, hogy bármiben is gátolja, ezt nem is értem. Többen mentek férjhez a szaktársaim közül nappali szakon is a tanulmányok alatt. Dolgoztak is mellette diák munkán.
2023. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!