Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy dühítenek...

Normális, hogy dühítenek anyámnak ezek a kijelentései?

Figyelt kérdés

1. Ne legyen külföldi párom, mert akkor ő hogy fog a sráccal beszélgetni.

2. Ne szúrassak piercinget, mert akkor ő nem mutatkozik velem az utcán.

3. Ehhez elöljáróban elmondanám azt az infót, hogy otthon nincs saját szobám, sose volt. Egyik szobában apám van egyedül változatos magyarázatokkal megindokolva, a másikban én meg anyám. Valahogy szóba került a bemutatom a páromat dolog, mert anyám forszírozza a témát, ami marhára aktuális így szinglin, aminek az lett a vége, hogy én mondtam, hogy nem alszik itt a "srác", tök beteg lenne, hogy anyám ott van a szomszéd ágyon. Erre anyám közölte, hogy jajj, arra az estére megoldaná, mert mit gondolna a "srác". Ez engem marhára felbaxott, 10 éves koromtól folyamatosan pofáztam, hogy nekem nem jó vele egy szobába, le se xarta, max sajnáltatta magát, hogy mi az, hogy nekem ilyen nagy igényeim vannak. Most meg így arról fantáziálgat, hogy majd ha hazahozok egy számára addig idegent, akkor majd eljátssza a jó szülőt.

4. Ne legyeb bzi, mert ő nem szereti az ilyesmit.

5. Ne váltsak szakot/hagyjam ott az egyetemet, mert az neki szégyen. (Csak mondom, nem akarok váltani/kiiratkozni, csak anyám fantáziálgat arról, hogy kibukom, majd traktál a faxságaival miközben sehol semmi ilyen nincs...)


És még sorolhatnám a végtelenségig. Azt érzem, hogy én kvára nem számítok anyámnak, csak az, hogy megfeleljek a kis ízlésének, meg hogy ő jó szülőnek látszon. Konkrétan többet számít neki a nemlétező párom véleménye, mint a saját, létező gyerekének a véleménye. Egyszerűen hányni tudnék a sok képmutató szarságától.

Normális ez az érzés?


2023. okt. 12. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha fiú vagy, amit csak tippelek azok alapján, amit írtál, akkor rohadt ciki az is, h anyád még mindig veled akar egy szobában aludni.
2023. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, engem is felb.szna. Én is éveken keresztül hallgattam hasonlókat apámtól, mióta elköltöztem és nem tartom vele a kapcsolatot azóta nyugodt az életem, neked is ajánlani tudom ha tényleg ennyire gáz a helyzet.
2023. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

1es

Olvasd el még 1x, és rájössz, lány a kérdező! 🤫

2023. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
#3 “4. Ne legyeb bzi, mert ő nem szereti az ilyesmit.” Akkor ezt mire írta?
2023. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
#4 Nekem pár szélsőséges buta, homofób ismerősöm mindenkire a bzi szót használja, aki nem hetero/ne adj isten transznemű, akkor is, ha mondjuk egy biszexuális nőről van szó.
2023. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
#5 persze ez világos. Csak miért b.zizna le egy lányt az anyja, ha amúgy is srácot akar hazavinni? Ezért gondoltam, h lehet fiú az illető. Mindegy, az egész szitu fura. Anyuka aludjon apukával és hagyjon privát teret a gyereknek.
2023. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

4!

Arra, ha lesz barátja a Kérdezőnek, az heteroszexuális legyen. Ne bi és ne homoszexuális.

Most tényleg?! 🫣😭

2023. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Normalis.
2023. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez nagyon gáz.
2023. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem csodálom hogy apáddal nem alszanak egy szobában, meg úgy sejtem még beszélgetni se nagyon szoktak.
2023. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!