Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért less undorító as anya-lá...

Miért less undorító as anya-lánya viszony az apa halála után?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Normál esetben nem lesz
2023. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
A lappangó feszültségek kitörhetnek. Addig rivalizáltak, az apa személye tartotta a viselkedésüket kontroll alatt.
2023. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű ez.
2023. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Megjátszották magukat az apa kedvéért, most már nem kell alakoskodni. Ez nagyon szomorú.

Nekem a féltestvérem ilyen. Érzem, hogy utál, de amíg apám él, nem mutatja ki nyíltan, kényszerből jópofizik. Én már évek óta nem találkozom vele, mert mérgező személyisége van. Szerintem, ha mindketten túléljük az apánkat, akkor kimutatja majd a foga fehérjét, mert akkor már nem kell tovább játszania a jó kislányt.

2023. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A miénk nem volt az. Sőt, jobban összehozott minket
2023. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!