Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért triggelődik be apám az...

Miért triggelődik be apám az unokatestvérem neve hallatán?

Figyelt kérdés
Apám mindig is az unokatestvéremet bálványozta. Engem, a saját lányát semmibe vett. Ezen túl jutottam, nem érdekel hogy nem szeretett apám sosem. Gyerek korom óta lehúzott, mármint a jó képességeimet észre sem vette, és olyan negatív dolgokat látott a személyiségembe amilyen sosem voltam. Az unokstestvéremet viszont a semmiért az egekig msgasztalja, annak ellenére, hogy pont ő az, akiben azok a negativ dolgok vannak, amiket bennem lát. Lényeg, hogy addig fajult a dolog, hogy konkrétan összekevert az unokatesómmal. Olyan dologgal vádolt, amit az unokatestvérem tett, az pedig negstív rossz dolog. Finoman normálisan mondtam neki, hogy összekevert xy-al (unokatesóm nevét mondtam) Ahogy meghallotta a nevét, azonnal örjöngve ordibált, hogy soha többet ne vegyem a számra a nevét, és hogy ki ő nekem, mi közöm hozzá? Mondom az unokatestvérem! Erre: soha többet ne vedd a szádra a nevét! Csak lestem. Teljesen tabu téma unokatesóm, és apám kb betegesen védi betegesen imádja, de még anyámnak is megtiltotta azt is, hogy kérdezzünk róla! Olyan szinten védi apám unokatestvéremet, hogyha a nevét meghallja tőlem vagy anyutól, kikel magából és vadállat lesz! Miért védi ennyire, és miért triggerelődik be ennyire?
2023. okt. 26. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%
Nem az övé a gyerek? Nem hasonlít apádra véletlenül?
2023. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
91%
En is egybol erre gondoltam. Nagyon nem indokolja semmi az efele viselkedest, foleg a sajat gyerekevel szemben.
2023. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az első gondolatom az volt, hogy az ő gyereke, a bűntudata nem hagyja békén, ezért tilos beszélni róla, ő nem tehet rosszat, stb.
2023. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Nem, nem az ő gyereke! Nagynéném elvált a férjétől amikor unokatesóm kicsi volt.
2023. okt. 26. 23:42
 5/72 A kérdező kommentje:
Szerintem apám sehogy sem százas.
2023. okt. 26. 23:43
 6/72 anonim ***** válasza:
92%
Akkor megválaszoltad lényegében.
2023. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
91%
Attól még lehet az övé, lehet épp ezért váltak.
2023. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
87%
Apukadnak a lanytestvererol van szo, ha jol ertem?! Igy nem ejthette teherbe?!
2023. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem anyukája tesója a nagynénje, úgyhogy simán lehet.
2023. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
76%

Olyan hulyen van megfogalmazva, semmi nem utal a rokoni szalakra.

Azert volt furcsa, mert kerdezo kategorikusan ravagta, h nem, nem az ove.

Jo lenne, ha megirnad, h ki kivel van.

2023. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!