Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért triggelődik be apám az...

Miért triggelődik be apám az unokatestvérem neve hallatán?

Figyelt kérdés
Apám mindig is az unokatestvéremet bálványozta. Engem, a saját lányát semmibe vett. Ezen túl jutottam, nem érdekel hogy nem szeretett apám sosem. Gyerek korom óta lehúzott, mármint a jó képességeimet észre sem vette, és olyan negatív dolgokat látott a személyiségembe amilyen sosem voltam. Az unokstestvéremet viszont a semmiért az egekig msgasztalja, annak ellenére, hogy pont ő az, akiben azok a negativ dolgok vannak, amiket bennem lát. Lényeg, hogy addig fajult a dolog, hogy konkrétan összekevert az unokatesómmal. Olyan dologgal vádolt, amit az unokatestvérem tett, az pedig negstív rossz dolog. Finoman normálisan mondtam neki, hogy összekevert xy-al (unokatesóm nevét mondtam) Ahogy meghallotta a nevét, azonnal örjöngve ordibált, hogy soha többet ne vegyem a számra a nevét, és hogy ki ő nekem, mi közöm hozzá? Mondom az unokatestvérem! Erre: soha többet ne vedd a szádra a nevét! Csak lestem. Teljesen tabu téma unokatesóm, és apám kb betegesen védi betegesen imádja, de még anyámnak is megtiltotta azt is, hogy kérdezzünk róla! Olyan szinten védi apám unokatestvéremet, hogyha a nevét meghallja tőlem vagy anyutól, kikel magából és vadállat lesz! Miért védi ennyire, és miért triggerelődik be ennyire?
2023. okt. 26. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
59 NANE. Probáltam azt is. Írtam is nekik. Nem is válaszolnak!
2023. okt. 27. 15:51
 62/72 anonim ***** válasza:
90%

Blablabla

Megsem teszel semmit, csak panaszkodsz.

2023. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
83%
#60 Ennek pont az ellenkezőjét írtam, de nem baj.
2023. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Most csak az van bennem hogy jövő héten elindítom a garázsom eladását, aztán anyunak be kell adnia a válási papirt, hogy fizesse ki apu a lakasból neki járó ősszeget.
2023. okt. 27. 15:52
 65/72 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Ingyenes telefonszamuk van. Mire tetszik varni? Hahooo.


Vagy egy nagy budos kamu vagy, vagy a legnagyobb hulye a vilagon. Sajat magad legnagyobb ellensege.

2023. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
62 írtam hogy mennyi mindent megpróbáltam! Apám nem az a "mezei" bántalmazó! Azt már nagyon jól tudja hogy a lelki terrort semmivel sem tudjuk bizonyítani! Sőt beszéltem pszichiáterrel is, aki azt mondta amikor örjöng kiabál ki lehet rá hívni a mentőket, de x idő után hazaengedik.
2023. okt. 27. 15:54
 67/72 A kérdező kommentje:
Akkor hívd fel őket! Próbald meg! Nekem az emailemre sem válaszoltak! Az a büdös helyzet, hogy Mo-n csak a testi bábtalmazáskor lépnek a hatósagok is, a nane is! Amig nem vagy kékre zöldre verve, addig erdemben semmit nem tesznek! A lelki érzelmi bántalmazással nem figlalkoznaj! Költözz el, oldd meg, minek maradtatok stb? Ez a nagy büdős helyzet. Ez a családvedelem.Még a gyereket sememelik ki a csaladból ha otthon "csak" érzelmileg bántalmazzák,de ezt leszámítva etetik itatjak ruháztatják.
2023. okt. 27. 15:58
 68/72 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, az én szememben te menthetetlen vagy. Én ugyanebben a helyzetben voltam, mint amiben te vagy, annyi különbséggel, hogy anyának esze ágában sem volt elválni a bántalmazó, rohadék féreg apámtól (ergo még sz.rabban, mint amiben te vagy). Én, gyerekként mentem el orvoshoz látleletet csináltatni, én gyerekként akartam őt feljelenteni - amiről a gyáva rokonok lebeszéltek, pedig ma már tudom, hogy a feljelentés után a rendőrségnek hivatalból el kellett volna járnia és kivizsgálnia a helyzetet, stb... -, én gyerekként kihívtam a rohadékra a rendőröket...


Az igazság az, hogy neked még nem fáj eléggé. Ha majd tényleg nagyon fájni fog, akkor nem picsogsz majd azon, hogy "Jaj, dehát apám ilyen-olyan-amolyan, jaj de mi lesz, hogy ha blablabla...?"

2023. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
76%

Ossze-vissza irkalsz, mar tenyleg.

Azt irtad okollel vert benneteket, mindkettotoket. Akkor miert nem hivtatok oket?

S igen, miert nem koltozol? Van alternativa, nehez az ut, senki nem mondta, h konnyu es igen, biztosan atmeneti lemondasokkal jar. De biztos vagyok benne, h talalnatok segitseget, ha aktivan keresnetek.

En befejeztem. Senkit nem lehet megmenteni sajat magatol.

2023. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
86%
#66 Pontosan ilyen a "mezei" bántalmazó. A nem "mezei" bántalmazó az Ted Bundy, John Wayne Gacy vagy Jeffrey Dahmer...
2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!