Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért triggelődik be apám az...

Miért triggelődik be apám az unokatestvérem neve hallatán?

Figyelt kérdés
Apám mindig is az unokatestvéremet bálványozta. Engem, a saját lányát semmibe vett. Ezen túl jutottam, nem érdekel hogy nem szeretett apám sosem. Gyerek korom óta lehúzott, mármint a jó képességeimet észre sem vette, és olyan negatív dolgokat látott a személyiségembe amilyen sosem voltam. Az unokstestvéremet viszont a semmiért az egekig msgasztalja, annak ellenére, hogy pont ő az, akiben azok a negativ dolgok vannak, amiket bennem lát. Lényeg, hogy addig fajult a dolog, hogy konkrétan összekevert az unokatesómmal. Olyan dologgal vádolt, amit az unokatestvérem tett, az pedig negstív rossz dolog. Finoman normálisan mondtam neki, hogy összekevert xy-al (unokatesóm nevét mondtam) Ahogy meghallotta a nevét, azonnal örjöngve ordibált, hogy soha többet ne vegyem a számra a nevét, és hogy ki ő nekem, mi közöm hozzá? Mondom az unokatestvérem! Erre: soha többet ne vedd a szádra a nevét! Csak lestem. Teljesen tabu téma unokatesóm, és apám kb betegesen védi betegesen imádja, de még anyámnak is megtiltotta azt is, hogy kérdezzünk róla! Olyan szinten védi apám unokatestvéremet, hogyha a nevét meghallja tőlem vagy anyutól, kikel magából és vadállat lesz! Miért védi ennyire, és miért triggerelődik be ennyire?
2023. okt. 26. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
86%

Ha annyira menni akarnátok akkor mennètek. Vannak olyan munkák amik adnak szállást. Más is dolgozik nyugdíj mellett, sőt mèg betegen is. Lehet 2 munkahelyen is dolgozni neked, ha nem akarod hpgy anyád dolgozzon. Szobát bèrelni teljes albi helyett.

Van megoldás, csak akarni kellene tenni èrte.

2023. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
87%

Elkepzelheto, h anyukadat atmenetileg ott kell hagynod, h eloszor is megallj a sajat labadon, megerosodj es magad utan vihesd.

Nincs rajta mit menteni amugy, ez neki is pontosan megfelel, sot, szamodra is elfogadhatonak tartotta kisgyerek korod ota.


Mar viszed is tovabb a csaladi mintat, ahogy nagyapad bant mamaddal vagy faterod anyukaddal. Neked is bantalmazo kapcsolatod volt.


36 eves vagy, ha most nem kapsz eszbe es veszed kezedbe a sorsod, berendezkedhetsz erre a mostani eletre igazan hosszu tavon.

2023. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Legfrisebb: apám kirakja anyut meg engem is a lakásból. Egy hónapot kaptunk a költözésre! A lakás pedig felesben van. Fele rész anyué.
2023. okt. 27. 10:32
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon lehet pert indítani közös vagyon megszüntetèsère. Eladják a házat ès megkapja anyád a rèszèt.
2023. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, váratlan fordulat...🤔😂

Kezd is gyanús lenni.

2023. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
92%
És én még el is hittem ...
2023. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

Most miután irtam ide, akkor utába történt. Mondtam ilyen apám! Aki nem volt ilyen emberrel, az el sem tudja hinni hogy milyen!

Anyunak mondtam infitsa el a válást, mert a lakasban neki is része van! Es apám abból is kisemmizné!

2023. okt. 27. 11:24
 38/72 A kérdező kommentje:
34 igen, ugyanezt mondtam anyunak! Apám megint magából kikelve ordibált. Az egész ház tőle zengett.
2023. okt. 27. 11:25
 39/72 A kérdező kommentje:
Váljanak el, és fizesse ki az Édesanyámnak járó részt.
2023. okt. 27. 11:40
 40/72 Vuk-91 ***** válasza:
88%
Sírnom kell ennek hallatán... Komolyan, vannak olyan emberek, akik saját gyereket nemzenek, de mégis a másét magasztalja, a másét akarja magáénak, és le se tojja mi van a saját gyerekével, az meg végkép beteges, hogy minden bizonyíték ellenére is TÉGED vádol olyan dolgokért, amit ez a másik gyerek, az unokatestvéred tett, ráadásul még össze is játszanak ellened. Az ilyen ne legyen szülő. Jobban tennéd ha vennéd a sátorfádat, és elmenekülnél ettől az embertől, és egészségesebb közösségbe menj!
2023. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!