Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lassan depressziós leszek a...

Lassan depressziós leszek a szüleimtől.! Mit kéne tennem? Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Állandóan vernek és megaláznak a testvéreim előtt, bármit teszek, csak a hibát keresik benne, nem tehetem azt, amit akarok, mert megmondják, hogy mit és hogyan csináljak, vagy inkább csinálHATok, mert választásom sincsen és egy vallást is rám erőltetnek. Bármikor, mikor megpróbáltam tenni ez ellen, és megkértem őket, hogy ne kelljen járnom, hetekre elvették a telefonomat és azt mondták, hogy de igen, akkor is járnom kell. És még ha ez nem lenne elég, a barátaimat is szelektálni akarják, pedig nincs egy olyan barátom se, aki mondjuk elvinne bulizni, inni, stb, sőt, ilyeneket nem is akarok soha se csinálni.!

2023. okt. 28. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amint betöltöd a 18-at menekülj!
2023. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2023. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 16 és #1 igen az a terv, de addig mit tegyek? Addig még rengeteg idő van.. 😭
2023. okt. 28. 18:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy zaklatnak akkor jelentsd fel a szüleidet a picsába !!
2023. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Vernek? Szegényem, de miert. hogyan?

Fejben szedd ossze mik miatt kapsz verest vagy nagy leszidast.

Es egyszeruen probald azokat a helyzeteket elkerulni.

Ha raderoltetnek egy vallast, csinald mintha elfpgadtad volna.

Nem tudom milyen vallas, de remelhetoleg nem kell kivagnod a az egyik vesed es elragcsalnod nyersen egy szekta elott. Tehat ha el kell menni. Menj el veluk es mosolyogj bargyún. nem.kell szolnod, ha meg valaki firtatja miert vagy szotlan akkor mondd faj a fejed kicsit biztos az idojaras koszonom a kedves erdeklodeset es ennyi.

Ha az a baj hogy te mikor mire hogyan valaszolsz...akkor inkabb te kerdezz. Ha te vagy a kerdezo es masokat beszeltetsz akkor nem lehet belekotni. Ha tanulsz, akkor ha tudsz vonulj el tanulni..azt meg a paraszt szulok is tisztelik ...szoval huzd meg magad es olvadj be es kozben komolyan agyalj azon, ha mar mehetsz dolgozni stb hova fogsz menni, hogyna fogod a penzt beosztani van e tavolabbi rokon akit eloszedhetsz hogy egy kicsit ott lakj alberletben stb.


Es ha mar ugyis a tanulasba menekulnel akkor igyekezz valoban tanulni valamit jol..hogy a munkavallalas konnyebb legyen.

sok sikert

mist csak ki kell birnod valahogy


Olyan nincs aki jo tanulo es atmenne hizzad korrepetalni? Akar csak alca...hisze idegen elott csak nem vernek meg...

2023. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon együtt érzek. Az én apám kikészitette az egész családot, főleg engem. El vette a kedvem a rajzolástól, pedig versenyekre vittek a suliból, persze az csak egy hülyeség volt, mert szerinte a matek a minden és aki nem tud jól számolni az semmire se viszi és nekem ha tetszik ha nem könyvelőnek kell lennem. Így mivel a tanulást erőltették, amit viszonylag szerettem is csinálni én annó a abba menekültem. Csak akkor hagytak békén ha tanultam. Ha kellett ha nem mindig azt mondtam hogy tanulnom kell dolgozatra, kötelező olvasmány van, stb. Így nem rángattak minden szarba ahova nem volt kedvem menni, ha meg nem voltak otthon, nyugi volt. Aztán el mentem tanulni, másik városba, koliba. Sose tértem vissza
2023. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Mindenképp kérj segítséget. Ha rendőrségre nem is szeretnél elmenni kérd a barátaid segítséget vagy a barátaid szüleiket de a saját érdekedben tedd mert ha tovább viseled később nagy gondokat fog okozni az élet minden területén is mivel ezt nem könnyű feldolgozni.
2023. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 az a baj, hogy már nem is vannak nagyon barátaim.. Akik általánosban voltam, elvesztettem, középsuliban pedig nem tudtam beilleszkedni. De talán még egy valakinek tudnék szólni, de mit mondjak neki? Hogy légyszi fogadjatok örökbe? Átmenni meg nem tudok, meg ott aludni sem, mert mem engedik
2023. okt. 28. 19:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek fordulj a helyi családsegítő szolgálathoz. Egyáltalán nem normális, hogy a szüleid vernek és aláznak. Az sem elfogadható, hogy rádkényszerítenek egy vallást, mert neked is van lelkiismereti szabadságod.
2023. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Az iskolákban általában van egy olyan "tanár" aki szemmel tartja a gyerekeket, figyeli őket és a lelki dolgokkal foglalkozik. Esetleg ha a te iskoládban van olyan akkor még neki lehet szólni. És úgy kéne ezt neki közölni hogy nincs rendben minden otthon és mond el miket csinálnak veled. Hátha ő tud segíteni. De ha nálatok nincs olyan akkor esetleg egy olyan tanárnak is szólhatsz aki tudod hogy kedves. De azon ne stresszelj mit mondj csak mond el mi a probléma.
2023. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!