Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogy érintene, ha a...

Szülőként hogy érintene, ha a gyereked depressziós lenne?

Figyelt kérdés
Valaki volt már ilyen helyzetben akár szülőként akár gyerekként?
nov. 27. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, ahogy egy mandulagyulladás. Betegség, kezelni kell, orvoshoz vinném/küldeném.
nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Sehogy az o dolga
nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Az én szüleim hallgattak róla. Mármint tabu téma volt, sosem beszéltünk róla. Ha valamilyen problémáról nem beszélünk, akkor az a probléma nincs, gondolom ez volt az alapelv.

Felnőttként magam próbálom helyrehozni, inkább kevesebb, mint több sikerrel.

nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Xarul érinti. Olyannyira, hogy én magam pánik beteg lettem miatta.
nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Az én szüleim hisztinek tartották, és rendszeresen megkaptam, hogy hálátlan vagyok, ők mindent megtesznek értem, és ez a hála. Szerintük a depresszió nem létezik. Mikor elkezdtem inni is (kiskorúként), azt mondta anyám, hogy ha nem hagyom abba, lemond rólam, mert nem értékelek semmit, amit értem tesz. Nem tartom a kapcsolatot egyikükkel sem, és biztos vagyok benne, hogy végtelenül örülnek neki.
nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Próbűlnék segíteni.
nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%

Én amikor elmondtam anyának, hogy nem érzem jól magam akkor azt mondta segít, de utána úgy csinált, mintha mindent elfelejtett volna.

Ha gyerekem lesz, másképpen fogom csinálni.

nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha a gyerekem öndiagnosztizálta magán a depressziót akkor elvinném szakemberhez.


Ha orvos diagnosztizálta a depressziót akkor akkor a létező legjobb orvosokat előkeríteném, hogy a gyerekemet meggyógyítsák.

nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!