Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes őt elhagyni?mi...

Miért nem képes őt elhagyni?mit csináljak mégis hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Félek hogy nemsokára anyám temetésére mehetek. Mindent megbocsájt a párjának agyonra veri nem egy eset volt már hogy zsarukat kellet rá hívni. Nem élek vele de a kis tesóm igen és már most tiszta ideg pedig csak két éves. Vasárnap is megvolt a cirkusz baltával le akart vágni a fejét, neki dobta a szekrényt...ezt mind a kicsi előtt. Hívta a zsarukat utána. Ki tették. Magyaráztam neki hogy többet ne fogadja vissza ha már magára nem gondol gondoljon a kicsire.. Nem elég hogy bántsa őt még sokszor el is költi a pénzt, otthonra meg szinte semmit nem ad, neki fontosabb a drog mint a családja, szinte mindennapos hogy én veszek a kicsinek ételt meg pelenkat... na persze megint együtt vannak...minden rendben azt írta.. Már nekem rossz hogy ezt csinálja mert mindig én hallgatom meg hozzám menekül ha fél otthon aludni. Mert fél hogy zaklatni fogja.. De ez csak mindig egy hétig tart max utána szent a béke..

nov. 30. 11:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%

Én feldobnám a gyámügynek őket a kicsi miatt.

Eleve egy drogos nő ne neveljen gyereket.

Ha te dolgozol és felnőtt vagy, akár hozzád is kerülhet a tesód.

nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt kerülne hozzám? Nem anyám drogozik, hanem a párja.
nov. 30. 11:47
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

1.

Szerintem a pali drogozik, nem az anya, de mindegy is, ahogy javasoltad: gyámügy.

nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

Anyádat jelenteni a gyámügynél.

Ez a megoldás.

Na most, hogy benned, a "dehát mégiscsak az anyám" bakelit lemez fut, az már pszichoterápia.

nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
86%
Nem az anya a drogos, a párja.
nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Vedd magadhoz a tesód, ők meg csináljanak amit akarnak.
nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Igen gondolkoztam már hogy feladom én is de akkor soha többet nem látnám a testvérem és azt nem élnem túl.
nov. 30. 11:49
 8/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem e ítélnek a kicsit mert 3 műszakba dolgozok és nem tudnám hova tenni párom is dolgozik.
nov. 30. 11:50
 9/52 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgess gyámüggyel mik a lehetőségek. Biztos van rá mód hogy magadhoz vedd a kicsit, vagy ha más családhoz kerül, tarthatod a kapcsolatot.
nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
94%

Gyámügy.

Lehet a picit sosem bántaná a pasi, de milyen élete lesz, roncs lesz, mire iskolába megy.

nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!