Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes őt elhagyni?mi...

Miért nem képes őt elhagyni?mit csináljak mégis hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Félek hogy nemsokára anyám temetésére mehetek. Mindent megbocsájt a párjának agyonra veri nem egy eset volt már hogy zsarukat kellet rá hívni. Nem élek vele de a kis tesóm igen és már most tiszta ideg pedig csak két éves. Vasárnap is megvolt a cirkusz baltával le akart vágni a fejét, neki dobta a szekrényt...ezt mind a kicsi előtt. Hívta a zsarukat utána. Ki tették. Magyaráztam neki hogy többet ne fogadja vissza ha már magára nem gondol gondoljon a kicsire.. Nem elég hogy bántsa őt még sokszor el is költi a pénzt, otthonra meg szinte semmit nem ad, neki fontosabb a drog mint a családja, szinte mindennapos hogy én veszek a kicsinek ételt meg pelenkat... na persze megint együtt vannak...minden rendben azt írta.. Már nekem rossz hogy ezt csinálja mert mindig én hallgatom meg hozzám menekül ha fél otthon aludni. Mert fél hogy zaklatni fogja.. De ez csak mindig egy hétig tart max utána szent a béke..

nov. 30. 11:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
32%
Először azt kéne kideríteni, hogy hol van a helyi gyámügy?!
nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha pár hónap múlva a kérdező anyja bekerül a hírekbe, mint újabb meggyilkolt nő, netán még a 2 éves is, a kommentek közt majd írják: hol volt a családvédelem? Hol volt a gyámügy? De ha nem tudnak róla??? Egyébként a kisgyerekre való tekintettel a rendőröknek hivatalból kellett volna informálni a gyámügyet, akár csak 1 intézkedés után, mivel a gyermek jelenlétében bántalmazni az anyát kiskorú veszélyeztetése. A munkámból kifolyólag tudom, hogy ez így van, de azt is, hogy ez sokszor elmarad.
nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Már egyszer volt a gyamügy valaki rá hívta de nem tettek semmit.
nov. 30. 22:58
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnak ki rendszeresen?
nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Nem még a elején voltak amikor megszületett a pici párszor úgy tudom de azóta nem.
dec. 1. 08:50
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Élőben, vagy levélben valami ilyesmi, ha még nem próbáltad: "Anyu, azt ugye tudod, hogy meg fog ölni? Vagy az is lehet, hogy a gyerekedet öli meg és te is, meg ő is mentek a börtönbe?! Anyu, mostanra te is beláthatod, hogy a drog teljesen szétrombolta azt, amibe te valamikor szerelmes voltál, és már nem önmaga? Anyu, magadért is, meg a gyerekedért is meg kéne tenned ezt a nehéz lépést, hogy eltűnsz az életéből. Ez máshogy nem fog megváltozni, neki egy komoly elvonóra lenne szüksége, de nem tart még ott, hogy ezt belássa. Neked kell helyette is érettnek lenned! Nem szeretnélek elveszteni!"
dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
100%
Anyaotthon esetleg
dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Értesítsd a gyámügyet. Ha már korábban is jelezték nekik, most már sokkal szigorúbban veszik.
dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

A pasas drogfüggő, édesanyád pedig -úgy látszik- társfüggő, azért nem tud tőle megszabadulni. A gyámügyet mindenképp értesítsd. A drog hatása alatt kiszámíthatatlan, agresszív, komoly veszélyben van a gyerek, hiába nem bántotta idáig.

Nem tudják letagadni, ha korábban rendőrt is kellett hívni.

dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyáddal hogy mondjon le a gyerekről és vedd át tőle!
dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!