Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes őt elhagyni?mi...

Miért nem képes őt elhagyni?mit csináljak mégis hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Félek hogy nemsokára anyám temetésére mehetek. Mindent megbocsájt a párjának agyonra veri nem egy eset volt már hogy zsarukat kellet rá hívni. Nem élek vele de a kis tesóm igen és már most tiszta ideg pedig csak két éves. Vasárnap is megvolt a cirkusz baltával le akart vágni a fejét, neki dobta a szekrényt...ezt mind a kicsi előtt. Hívta a zsarukat utána. Ki tették. Magyaráztam neki hogy többet ne fogadja vissza ha már magára nem gondol gondoljon a kicsire.. Nem elég hogy bántsa őt még sokszor el is költi a pénzt, otthonra meg szinte semmit nem ad, neki fontosabb a drog mint a családja, szinte mindennapos hogy én veszek a kicsinek ételt meg pelenkat... na persze megint együtt vannak...minden rendben azt írta.. Már nekem rossz hogy ezt csinálja mert mindig én hallgatom meg hozzám menekül ha fél otthon aludni. Mert fél hogy zaklatni fogja.. De ez csak mindig egy hétig tart max utána szent a béke..

nov. 30. 11:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
19%
Ja, írj ki ide kérdést, ahelyett, hogy a hatóságokhoz fordulnál...
nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs, ha a helyedben elnnék, mit tennék. Így messziről csak azt mondom, nem érdekel, mennyire fáj, ha soha többet nem látom, inkább ez, mint ott maradjon tovább a kicsi.
nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%

Jár a gyerek védőnőhöz, orvoshoz?

Talán az támadható, mert ha a kötelező vizsgálatokat nem tesznek eleget többszöri felszólításra sem, ők hivatalból értesítik a gyámügyet. Ez igaz, sajnos te hiába teszel feljelentést, ha az anya tagad mindent és a gyerek nem éhezik, verik, stb. nem sok minden fog történni.

nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem, az elköltözés ötletek miért lettek lepontozva. Ha az idióta apa oda nincs bejelentve, nem tehet semmit. Ha akkor is odamegy és erőszakoskodik, már ér valamit a feljelentés.

Jelenlegi otthonuk közös tulajdon vagy a férfi be van jelentve? Házasok?

nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Fú, elég lehetetlen helyzet. Az tényleg nehéz, hogy így hogy apádnál laksz, aki nem apja a féltesódnak, elég gázos lene magadhoz venni a gyereket. De egyébként ha ez nem gond, akkor ez megoldható, emrt én úgy tudom, hogy egyenes ági rokon könnyen maga mellé veheti a gyereket, könnyeben mint egy random idegen. Szóval mindenképpen szólni kéne a gyámügynek.

Anyádé a ház, vagy a férfié vagy mindkettőé? Ha csak anyádé, akkor ki lehet tenni a házból. Ha erre anyád nem hajlandó, akkor az az ő döntése, nem tudsz mit vele csinálni. Viszont a gyámügynek mindenképp szóljál, mert csak idő kérdése, hogy valami baja lesz a gyereknek. Hallottam egy hasonló sztorit, ott az apa bódult állapotba csinálta azt amiket leírtál, véletlenül megkapta a gyereket is, és utána a gyerek élete végéig fogyatékos lett. Nem játék az ilyen. Ezt a telefonszámot találtam az interneten: +3630212021 . Itt van a weboldal is: [link]

Hívjad mihamarabb, pont olyan esetekre van a telefonszám, mint amilyeneket te leírtál.

nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
21%
A kérdezö már legalább 1-2 éve írogatja ki ugyanezeket a kérdéseket, ahelyett, hogy tenne valamit
nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
96%

"Igen gondolkoztam már hogy feladom én is de akkor soha többet nem látnám a testvérem és azt nem élnem túl."


Ha az apja kiirtja a családot vele együtt, akkor sem látod.

Hidd el, azzal ártasz, hogy nem teszel semmit.

nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy nem a legegyszerűbb megoldás, a megoldás? Költözni.
nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Bűnösök közt cinkos, aki néma.


Ha elvennék a gyereket anyádtól, te testvérként ugyanúgy látogathatnád. Nem adnák örökbe, nevelőszülőknél lenne, biztonságban.

Anyád meg talán összeszedné magát, hogy rendezze az életét, és visszakaphassa őt. Ha meg nem...a gyerek legalább biztonságban van.

nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne fogadd be ha hozzád akar menekülni és ne hallgasd meg a sirámait.

Döntés elé kellene állítani, hogy a pasi vagy a gyerek.

Ha nem lép semmit, akkor jöhet a gyámhivatal.

Nem biztos, hogy rögtön elviszik a gyereket, lehet először csak látogatják, figyelik a családot.

Lehet, hogy ettől észhez tér anyád.

nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!