Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depresszió miatt hazaköltözni...

Depresszió miatt hazaköltözni közel 30 évesen?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, iskola mellett diákmunkáztam, 20 éves korom óta eltartom magam, főiskolát is végeztem. 20-on éves korom elején elköltöztem otthonról, összeköltöztem a párommal akivel összesen 6 éven keresztül voltam párkapcsolatban.


A jelen pedig az, hogy fél év telt el a szakításunk óta, ő hagyott el engem, nagyon fáj azóta is, nem tudtam túltenni magam rajta. Vannak gyerekkori traumáim (szüleim toxikus kapcsolata,majd válása, ilyesmik) azokon sem tudtam túltenni magam.

Szorongok, pánikolok főleg ha egyedül vagyok esténként, emiatt vényköteles nyugtatót szedek.

A szakítás miatt csóróbb lettem, elköltöztem egy kicsi albérletbe amit utálok! A fél fizetésem kiadom egy szoba konyháért, alig marad pénzem másra, a hónap 2. felében a legolcsóbb kajákra telik csak. Így nem lehet élni hosszabb távon...


Ma tudtam meg, hogy év végén (dec.31.) leépítik az egész csapatot a munkahelyemen...

1 hónapom van, az alatt tudnék találni mást, átmenetileg bármit (budapest) , csakhogy a magánéleti problémáim, a szorongásaim és az albérlet melletti csóróságom miatt most nem is akarok.

Arra gondoltam, hogy a nagy leépítésre hivatkozva pár hónapra hazaköltözöm Mama hotelbe, munkanélküliként (azt a havi 120 ezres álláskeresési járulékot megkapom 3 hónapig) csövezni. Most úgy érzem a depresszióm miatt nem akarok dolgozni.


Szerintetek nagyon nagy hülyeséget csinálnék ezzel?



nov. 30. 18:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Most úgy érzem a depresszióm miatt nem akarok dolgozni."


Fontos, hogy ezt írod. Ebbe nem szabad belesüllyedni. Mert amint kilépsz a mindennapi munka világából, bele tudsz süllyedni a tétlenségbe, és egyre nehezebb lesz munkát találni és visszaállítani a szokásos napi rutint. Szerintem is hazaköltözhetsz, hogy spórolj, de aktívan keress állást, amíg ott laksz.

dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt nem olvastam hogy traumáid vannak még a szülők felől, így mindenképp felejtsd el a hazaköltözést, garantált a poszttrauma.. depressziósan csak felkavarsz otthon mindent, amitől a szülők is ki fognak fordulni magukból és semmi jó nem fog kisülni belőle,és ha nem lesz segítséged benne ragadsz.
dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia, hogy alakult azóta az életed?
ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!