Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne elkezdeni egy...

Érdemes lenne elkezdeni egy blogot, ahol szülőként leírom, hogyan élem meg anyaként a gyermekem másságát?

Figyelt kérdés
Én vagyok az az anyuka, aki nemrég feltette itt a kérdést, hogy hagynátok-e 17 éves meleg fiatoknak, hogy együtt aludjanak. Azóta több levelet kaptam, vannak, akikkel azóta is kapcsolatban állok és bátorítottak arra, hogy elmesélhetném, hogy én, szülőként ezt hogyan élem meg. Lenne igény ilyenre szerintetek?
dec. 4. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan sokaknak segítene. Ha csupán magadnak írod le ezeket, és végül nem teszed közzé, az is hasznos.
dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha valami foglalkoztat, azt mindig jó leírni, ebben az esetben meg sok szülönek segítség lenne!
dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
A kutya sem olvas már blogot 2023-ban.
dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Remek ötlet. Hogy örültem volna ha anyam blogot ir a párkapcsolatomról es szexualis életemről.... jah nem..

Pont ugyan azt kell csinalni mintha egy nővel járna.

SEMMIT!

dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
1, áruld el, mégis mit segítene, ha a kérdező se tud semmit, a gyakorin kérdezgeti, mit csináljon a gyerekkel?
dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

6!


"...szülőként leírom, hogyan élem meg anyaként a gyermekem másságát?"


Sokat segíthet, ha leirja ő mit érez.

dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

Meddig tart ezt leírni?

Egyik barátnőm 10 perc alatt elmesélte a telefonban.

Jó, egy ideig még téma volt, majd túllendült rajta.

dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Igen, mindenképp!


Azóta is minden rendben velük?

dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Szervizmérnök úr!


Nyilván addig tart, amíg a kérdező életben van. A kérdés ugyanis arról szól, Ő HOGY ÉLI MEG. Napról napra.

dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretnéd miért is ne?
dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!