Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne elkezdeni egy...

Érdemes lenne elkezdeni egy blogot, ahol szülőként leírom, hogyan élem meg anyaként a gyermekem másságát?

Figyelt kérdés
Én vagyok az az anyuka, aki nemrég feltette itt a kérdést, hogy hagynátok-e 17 éves meleg fiatoknak, hogy együtt aludjanak. Azóta több levelet kaptam, vannak, akikkel azóta is kapcsolatban állok és bátorítottak arra, hogy elmesélhetném, hogy én, szülőként ezt hogyan élem meg. Lenne igény ilyenre szerintetek?
dec. 4. 15:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
A blogokkal is az a baj mint a gyakorival. Televan trollokkal. Ha nem engeded a kommentelést, alacsony az olvasottság. Ha engeded nemgyőzöd moderálni.
dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Az előző kérdésedben nem azt írtad, hogy a fiad 15 éves, és a barátja 17? Mert akkor inkább ne írj semmit.
dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Mindketten 17 évesek.
dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Én legutóbb ezt a kérdést olvastam ebben a témában: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..
dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon jó ötlet
dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan írtak, szintén melegek, hogy mennyire rosszul kezelik a szüleik azt, hogy ők mások. Ezért gondoltam, hogy esetleg jó lenne egy oldal, ahol leírnánk, hogy hogyan éltük mi meg, amikor megtudtuk a fiunktól, hogy meleg. Szerintem egy gyerek sem érdemli meg, hogy a szülei azért megvessék, mert nem a társadalom elvárása szerint él.
dec. 4. 19:40
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

Aki nem tudja elfogadni az a blogod utan se fogja. Akit meg nem erdekel az a blogodat se fogja elolvasni. Mer minek ?

Engem baromira nem erdekel a gyerekem majdani szexualis elete. Nem ram tartozik, es semmi kozom hozza. Plane nem blogot irni rola.

dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#18 Ez nem csak a szexről szól. Engem nem érdekel a gyerekem szexuális élete, de a boldogsága annál inkább.
dec. 4. 22:30
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

A meleg párokat a hetero pároktól csak a szexualitasuk kulonbozteti meg.

Szoval akkor mirol akarsz irni ?

Hogy orulsz, hogy boldog a fiad?

De ez alap. A normalis szulok orulnek ha boldog a gyerekuk.

dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!