Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érthető, ha pusztán emiatt...

Érthető, ha pusztán emiatt utálja anyám a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Anyám olyan nő, aki imád sütni meg főzni, a konyhában nagyon toppon van. A barátnőm viszont elég finnyás, kevés kaját szeret és ezt nem is igazán titkolja. Pl.nem eszik semmit, ami fehér pl.tejfölös kaják, sajtos, joghurtos stb. Zöldségek közül is csak az uborkát és a sültkrumplit eszi meg, a húsokból is keveset szeret. Anyu ettől nagyon kivan, szerinte elkényesztetett azért ilyen. Engem amúgy nem zavar, ha náluk vagyunk az anyja fura, de finom kajákat szokott csinálni, mert amúgy náluk ezek a megszokottak, de szerintem ez nem gáz. Anyu már most szólt, hogy karácsonykor nem látja szivesen itt, mert "őt ne igedesítse azzal, hogy mindent leszól". Már milliószor mondtam barátnőmnek, hogy ha vmit nem szeret nem baj, de ne mondja, hanem csak ne szedjen belőle, de hát hiába mondom. A család többi tagja kedveli, mert egyébként kedves és aranyos mindenkivel, de anyukám kb.azóta utálja mióta először kínálta kajával és kiderült, hogy kb.semmit se szeret azok közül, amiket mi eszünk. Szerintem túlzás valakit az ízlése miatt utálni, az meg, hogy nem jöhet karácsonykor főleg gáz. Addig szerintem meggondolja magát, de elég unalmas mindig ezt hallgatni. Ekkora tragédia, ha valaki finnyás?
dec. 7. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőddel is biztosan vannak gondok, de anyukád is talán ráfeszül már az egészre. Ha egy-két alkalom után kiderült, hogy válogatós, nem kell kínálgatni vagy szedni neki az ételből. Legyen mindig sült krumpli meg rizs, szedjen magának, és ennyi.

Ha erre is fanyalog, hogy ő nem szereti a bolti rizst, csak az otthonit, amit a saját rizsföldjeikről szüreteltek, akkor tényleg menthetetlen.

dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
73%
Az se igaz hogy nem eszi meg a bolti húst...Étterembe vagy büfébe nem jár soha? A szalámit is maguknak állítják elő otthon vagy mi? Szerintem is menthetetlen eset.
dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
37%
Téged meg a gyerekeiteket hogy fogja etetni? Sült krumplival? Jó lenne ha felnőne. Mondjuk én inkább szakítanék vele és megmondanám hogy a hisztis pitsája miatt.
dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
30%

Én szívesen megyek hozzátok kajálni! 🙋‍♀️

33/N

dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
80%
Aztazelkényeztetettmindenit, bolti csirkét nem eszik, de a 3x felhasznált olajban szétáztatott, fagyasztott krumli az jó 😀
dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 anonim ***** válasza:
93%

kerdezo ez engem.nagyon erdekel "A leszólást úgy érti anyám, hogy pl.kínálta rántott csirkecombbal és barátnőm mondta, hogy nem eszik bolti csirkét. Azaz leszólta, hogy nem házi, de szerintem nem sznobságból vagy genyóság, hanem tényleg nem szereti a bolti csirkét. Nekem pont"

Ha siman csak megkínálta anyud csirkecombbal, akkor honnan derult ki neki AZONNAL HOGY AZ BOLTI? vagy kihagytad, hogy elotte megkerdezte bolti a csirke? es anyud mondta igwn bolti erre m9bdta boltit nem eszek vagy latta a boltban ahogy anyad megvette es nem a biofarmos csirket valasztotta?


mert ha ugy volt ahogy te irod es latatlanba kozli bolti es azert nem, akkor az eleg gaz...

dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
0%
46, szerintem zacskós, gyorsfagyasztott. Aminek sárga a panirja.
dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim válasza:
74%

Én is borzalmasan egyoldalúan eszem, pár féle ételt.


De vendégségben mindig összemaszatolom a tányért, és mindenki boldog:)

dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
88%
Èn is csatlakozok azokhoz, akik autistának szavazzák meg
dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
80%

Legyen finnyás, de ne kritizálja bántó módon a vendéglátó főztjét, csak simán köszönje meg és utasítsa el. Csupán intelligencia kérdése.

Ugyanez anyukád részéről, ne vegyen tudomást a megjegyzésekről.

dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!