Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy normálisnak...

Normális, hogy normálisnak gondolom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Apámmal több éve nem beszéltünk, nem is fogunk. Agresszív ember, ráadásul 7 éves koromban feleségül vett egy másik nőt, 4 gyerekkel. Anyám nevelt, egyedül, (meg néha inkább a nagyszülők) de nagyon szegények voltunk (inkább segélyből élt, minthogy elmenjen dolgozni)

Na most én felnőttem 25 vagyok,el is költöztem mert kirakott 17 évesen, de annyira idegen tőlem az egész család, hogy kb nem is tartom velük a kapcsolatot. Olyan mintha nem léteznének. Nem vagyok mérges, csak senkivel nincs semmilyen kapcsolatom, egyszerűen elköltöztem, (tőlük jó távol) és hiányérzet nélkül mintha megszűntek volna létezni.

Ez normális?



dec. 10. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos bár nem jó, gyakori és tökéletesen normális.
dec. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnoa, de ez esetben igen.
dec. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben normális, teljesen érthető, hogy miért döntöttél így
dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csinálsz, ha nem is normális, de abszolút érthető, lefogadható és még támogatható is. Amit a családod művelt, az minden csak nem normális
dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális
dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább az fura, hogy 17évesen költöztél el, és 25 évesen döbbentél rá valamire.

Egyébként, normális. Minek tartanád a kapcsolatot.

dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!