Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy egy szülő...

Miért van az, hogy egy szülő csak akkor kedves a gyerekèvel ,ha az gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés

Magamról középsuliban jó tanuló voltam, elkerültem egyetemre több évig jártam nem sikerült megcsinálni a szakot. Amíg egyetemista voltam meg középsulis addig anya a legkedvesebb volt velem, ha beteg voltam ápolt, dicsekedett mindenkinek velem, mondta sokaknak legjobb gyerek vagyok. Minden nap dicsért.


Nemsikerült az egyetem kibuktam, otthagytam azóta napi 3szor elmondja világ legnagyobb kakája vagyok, egy undorító féreg, ha beteg vagyok, akkor is házkörüli munkára küld ki, meg mondja kárnak is élek, féreg. Mára semmi kedvesség nincs benne, ha belemegyek kocsival véletlenül a kátyúba ,akkor már öngyilkos lesz, agyvérzése lesz, mekkora hülyegyereke van, meg olyan szavak amiket nem írhatok ki. Lehető legmocskosabb dolgokat mond rám.

Amikor még egyetemista voltam akkor mindig kedves volt, nem mondta el, nap mint nap, mekkora ganéj senki vagyok, meg sehol nem.jegyzik a neved lúzer vagy. Dolgozok, keresek egy kevés pénzt, ennyi. Anya mérnököt akart belőlem, nem sikerült ezérz mára semmi kedvesség nincs felém.


dec. 24. 09:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nemsikerült igen, megbuktam sok tárgyhoz full hülye vagyok. Anya apa csak addig volt kedves amíg úgy nézett ki menő mérnök leszek, nem lettem az munkás lettem és ezért minden nap, leordítanak mekkora hülye vagyok. Pont ezért volt öngyilkossági kísérletem. Egyszerűen az ember mérőszáma a pénz pénz, ha keveset keresel akkor véged van, állandóan aláznak aláznak aláznak.
dec. 27. 09:10
 22/31 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező,ne haragudj,de te nagyon egyoldalúan látod ezt az egészet,és nem is engeded,h megértsük anyád álláspontjàt. Pár hozzászólással előbb kérdeztem,h miért nem költözöl el? Miért nem beszélsz anyáddal? Hány éves vagy? Nem vàlaszolsz,mert félsz,h kiderül anyád is valamiért ilyen,és biztos nem azért mert nem sikerült az a rohadt egyetem. Attól még a munka területén is lehet igyekezni,akár két állást is elvállalni még talpra nem állsz,főleg,h nem magadra kell mosni,főzni. Csak kis pszichológia kell hozzá.És nem,nem az öngyilkosság a megoldás,tudom miről dumálok,énis kiséreltem meg.
dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 NTBS ***** válasza:
100%
Kezdésnek válts munkahelyet. Pl MÁV, hadsereg stb. És költözz el otthonról.
jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mávot, hadsereget próbáltam már, de volt már öngyilkossági kísérletem, így oda nem vettek fel.
jan. 8. 12:56
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön egyéb szállásos szar meló?
jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Jó ötlet meg fogom nézni.
jan. 9. 09:01
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélyes, hogy amiatt nem sikerült az egyetemed, mert ilyen családban élsz. Kitartást!
febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
15-ös te nem nyers vagy, hanem bunkó és áldozathibáztató.
febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Azért nem sikerült a suli, mert több tárgyból full analfabéta vagyok.

Honvédségnél a tüzérséghez jelentkeztem, gondolom nettó 500 már elég lesz ahhoz ,hogy a szüleim újra szeressenek.

febr. 12. 07:46
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez szomorú - a másik kérdésedből jöttem ide - hogy egyes szülők ennyire függőek a társadalombéli -hoz -hez -höz képestiségtől, hogy beáldozzák a saját gyermekük szerethetőségét és alárendelik ennek.

Én a kérdező helyben megszakítanék minden kapcsolatot és a saját utamat járnám. Az ilyen teljesítmény- és megfelelési kényszeres anyukát meg otthagynám a véreres faszba'.

febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!