Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsonyi ünnepek jól telnek?

Karácsonyi ünnepek jól telnek?

Figyelt kérdés
dec. 24. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Még jól, mert el sem kezdődött meg. Majd faterom estére beiszik, elkezd kötekedni, akkor már nem lesz olyan jó.
dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

#1

Nekem már be van tütüzve, eddig még csak hülyeségeket beszél, de félek estére ordítás lesz:(

dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút.
dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
El sem kezdődtek.
dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Eddig jól telik az ünnep, szerencsére . Remèlem, végig jól telik!
dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Tökéletesen.Pihenünk egész nap.Nem robotolunk a konyhába. Estére megyünk vendégségbe.Hamarosan kezdem a készülődést.
dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi is pihenünk egész nap. Mi tegnap megcsináltunk mindent, díszítést is hogy ma ezzel se kelljen már foglalkozni, és a mai nap csak a miénk a párommal. Már évek óta erre vágytunk hogy 24-én kettesben lehessünk karácsonykor nyugalomban. Aztán holnap párom szüleihez megyünk és ott elleszünk a családjával. 26-án pedig az én szüleimhez utazunk le és ott leszünk 28 ig. Utána meg hazajövünk és Szilveszterig itthon fogunk pihenni és eltölteni az időt kettesben. Esetleg valamelyik nap elmegyünk csavarogni valahova, ha épp olyan kedvünk lesz. Szilveszterkor pedig barátokkal leszünk amolyan házibuli féleség lesz. Aztán kezdődik az év újra a szokásos mókuskerék húsvétig....
dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én hazamentem a szüleimhez, úgy volt, hogy náluk leszek 3 napot, délután 2-kor érkeztem meg, most 16 múlt, de már úton is vagyok elfele tőlük. Legalább nyugiban egyedül fog telni.
dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

A szokásos módon. Lányom enyhén érintett autista, az ünnepeket rosszul tűri a sok inger miatt. De már egész jól kezeljük. A kicsi nyolc hónapos, szeparacios szorong, úgyhogy imádja az ismeretlen rokonokat...


Már bekajáltam a sütikből, úgyhogy fostam tőle rendesen. Holnap megyünk anyósomékhoz, férjem már tiszta ideg. Ahová szívesen mentünk volna, illetve akikkel szerettünk volna kis időt tölteni, azok közül mindenki beteg, mint covid, hányós vírus és egyebek.


Összes pozitívum hogy a gyerekek most nyugisak, mert minden ami karácsony az látókörön kívül van beleértve a karácsonyfát is, és a férjem egy tök jó kézműveskedős cuccot vett ajándékba.


Jövőre már tényleg wellnessben fogunk nyaralni.

dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!