Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő, hogy fogadná...

Egy szülő, hogy fogadná gyereke csatlakozott az Ukrán isegenlégióba?

Figyelt kérdés

Könyvíráshoz kell, a történet főhőse bukdácsolt az egyetemen, egyszer meg is bukott. Szülei újrakezdetik vele az egyetemet, a szülei mondják a fiúknak ,ha nem lesz mérnök csak egy csóró szakmunkás lesz és hónap végén nem fog enni. Ezért tavaly 2022.02.25én csatlakozott az Ukrán idegenlégióba, ide menekült a szülei bántásai elől. Minden nap lehülyézték a gyereküket , és fenyegetik hogy kidobják ,ha nem lesz mérnök.

Hogy fogadnák a szülők?


dec. 26. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Találd ki.
dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

A szülőktől függ hogyan fogadnák.

A gyerek ne azért tegyen ilyet hogy "akkor majd a szülőknek jól lelkiismereffurdalásul lesz"...

dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
"legalább nem lett csóró szakmunkás! De az öngyilkosság azért túlzás..." :D
dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de az biztos, h en nem fogom elolvasni a konyved😬🤨
dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miért nem fogod?


Sok szülő csak akkor szereti a gyerekét, ha az jól kereső nettó 5-600akat kapó diplomás.

dec. 26. 10:40
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom ez egy FIKCIÓ! Ne mi írjuk már meg helyetted...


Az én apám felől meg is halhatnék kb.


A regényemben szereplő hős apja pedig a fiára hagyja, mivel a férfi döntésképes felnőtt. Aki mellesleg harcos, de nem azért, mert az apja "kidobta" és más nem jutott, hanem mert ő akarta így.

dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen (csapnivaló) szóközöléssel inkább ne írj könyvet, ezt a saját érdekedben is mondom.
dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan hogy Ukrán idegenlégió?Hogy jut el oda?Nyelvtudás,kiképzés,terepgyakorlat,harci tapasztalat nélkül átmegy /valahogy/ Ukrajnába,bemegy egy toborzóirodába hogy harcolni akar?Mert az olyan jó buli?Tényleg izgalmas lehet a raszputyicát személyesen átélni-egyik nap rádfagy a katonai ruha,amit már hetek óta viselsz,másnap derékig mászol a sárban.Egy bajtársadat telibe kapja egy drónról ledobott gránát,a leszakadt feje tőled 2 méterre landol,a kép életed végéig kísérteni fog.

Akkor arra fogsz gondolni,miért nem maradtam a seggemen,inkább mentem volna dolgozni egy gyárba mint ezt a poklot átélni...

dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

A sztori eleje úgy tűnik, hogy egy gyakoris kérdésből van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ezek szerint itteni sztorikból rakod össze a regényt? Mindenképp legyen benne a gyakoris család, ahol mondjuk az idegenlégióba bevonulás előtt megszáll a főhős, mert otthon már annyira rossz, hogy a gyakoris családnál is jobb. Meg legyen benne a 26 éves incel, aki minden kérdéshez írogatott egy ideig.

dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
MARTIN legyen benne! meg Laura. És Balázs az incel.
dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!