Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a párom gyerekeit! Mit...

Utálom a párom gyerekeit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most várom a közös gyerekünket, neki az előző házasságából van 2 fia. A nagyobbik azon kívül hogy lusta tud viselkedni, de a kisebbik elviselhetetlen. Nem tiszteli az apját, manipulálja, követelőzik, hisztis és még sorolhatnám. 2 hetente itt vannak és attól tarok ha megszületik a közös gyerekünk az irigykedése miatt csak rosszabb lesz. Szó szerint utálom mert féltem tőle a születendő gyerekemet. Mit tehetnék??
dec. 30. 21:13
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Egyébként teszem hozzá minden nap találkoznak az apjukkal!!
dec. 30. 22:28
 12/44 anonim ***** válasza:
78%
Én meg most már a születendőt is sajnálom. De nem a féltestvérei miatt.😢
dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
76%
11 Nem tudom hova tette az eszét a fazon amikor egyáltalán veled szóba állt. Szó szerint. Ilyenkor szégyenlem, hogy nőnek születtem, mert forog a gyomrom.
dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Ugyan miért is kedves utolsó? Mert attól tartok majd undorral néznek rá mert kicsit csendesebbnek kell lenniük az altatás miatt? Nekem is vannak féltestvéreim apám második házasságából mégsem voltam soha undok, mondjuk én tisztelem is őt pedig a párommal nem lehet összehasonlítani!!
dec. 30. 22:33
 15/44 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ilyen hozzászólásokat fogok kapni, de gondolom egyikőtök sem volt soha ilyen helyzetben, de gondolom még pedagógus ismerősötök sincs..
dec. 30. 22:35
 16/44 anonim ***** válasza:
68%
Te nagyon beteg vagy kérdező. A babád érdekében sürgősen kérj segítséget.
dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
91%
Építs kapcsolatot az idősebbel! Írtad, hogy ő tud viselkedni, felé kevesebb ellenszenvet érzel, ha jól érzem. Ha sikerül valahogy kapcsolatot teremteni, beszélgetni vele, akkor előbb utóbb a kisebb felé is működni fog, a kisebbek sokszor utánozzák az idősebbeket, "másolják". Ez egy út lehet szerintem, ami javíthatna a kapcsolatotokon, ha ez a célod. Olyan apróságokra gondolok, mint a pozitív visszajelzés, egy-egy mosoly, beszélgetés kezdeményezése, társasjátékozás.
dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Te meg egy világtalan..
dec. 30. 22:37
 19/44 anonim ***** válasza:
90%

15 "de gondolom még pedagógus ismerősötök sincs.."


Van. Nem egy, és nem kettő.

dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%
17 voltam, annyit tennék hozzá, hogy neked kell kezdeményezni, te vagy a felnőtt. Ha élhetőbb családot szeretnél, nincs más út, mint nyitni feléjük, aztán terelgetni őket viselkedésileg, mert felszívódni nem fognak, mint egy valbéltünet.
dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!