Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Gyerekként arra neveltek, hogy tanuljak, mert én az eszemből fogok megélni. Én így is tettem, de ők érettségi után nem akartak taníttatni, igaz velük lakhattam még 5 évet, de a pénzemet elvették, amit megkerestem. Aztán jöttek azzal, hogy albérletbe kell mennem, közbe megcsináltam egy OKJ, de nem megyek vele semmire. Elnézik, hogy szenvedek egy albérletbe. Nem értem mi zavarja, őket abban hogy velük élek. Ez mostoha dolog tőlük

jan. 2. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Erre csak ők tudják a választ.

Csak kíváncsiságból, velük nem ugyanezt csinálták a szüleik? Volt ismerősi körömben hasonló szituáció, ott konkrétan ez volt a szituáció, ezért gondolok erre.

jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerjük sem a szüleid anyagi helyzetét se a te viselkedésedet velük szemben. Hogyan is tudnánk válaszolni?
jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

TE vagy a 28 éves fiú kérdezö?

Mert ezt már vagy tízszer megkérdezted, nem csoda, ha a szüleid nem akarnak eltartani, ha nem keresel munkát.

jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dolgoztam folyamatosan. Ő szerintük ennyi idősen külön kell laknom
jan. 2. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban.
jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hogy te vagy az.

A kérdés alapján én valamiért azt hittem, hogy 23 évesen raktak ki, hiszen az érettségi + 5 évre nekem sehogy sem jön ki a 28. Ennyi idősen már tényleg gáz otthon lakni.

jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem! Alig élek meg marad 70 ezrem mire mindent kifizetek
jan. 2. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
De ügyi vagy, múltkor még kevesebb maradt. Hajrá, így tovább!
jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 30 éves kisgyerek..
jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Albérletetben 70marad, de ha otthon laksz, a pénzed elveszik.

Akkor melyikkel jártál jobban??

jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!