Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg érted apámat és nagybátyámat?

Meg érted apámat és nagybátyámat?

Figyelt kérdés
apai nagymamám, rosszindulatú, anyámat meg a nagybátyám feleségét is elhordta mindennek, kiabált átkozódott stb. mindezek ellenére apám és nagybátyám jàrnak oda.. és folyamatosan anyagilag támogatják anyjukat ha nem adnak neki pénzt ránk jön a házunkra veszekedni a nagymama, meg a nagybátyámék házára. ordít tombol saját fiait elátkozza .. és a Apám meg a nagybátyám aztmondja: nembaj ö az anyánk, ha ö nem lenne mi sem lennénk.. mitszoltok ehhez? ti is elfogadnátok őt igy? ki követel mindent apámtól nagybátyámtol penzt mindent pedig szép nyugdíja van. (66 eves a mama)
jan. 12. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha velem így viselkedne, kereshetne pénzt ahol akarna. Ha meg jönne a házamhoz balhézni, rendőrt hívnék.
jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 ezt már énis mondtam azt mondták az anyjuk, nekik már csak ő van! apjuk a papám meghalt 11 éve szívinfarktusban.
jan. 12. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem elhet mit tenni, míg a saját keresetükből adnak neki addig az úgymond teljesen legális.
jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor házhoz mennek a lóf...ért. Én akkor is megmondanám, hogy ha anyád idejön balhézni, rendőrt hívok ha tetszik ha nem. Az ilyen ember szörnyeteg és nem anya.
jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
meg mindig elátkozza a apai nagymamám az anyai nagymamámékat is 😥😥 apám meg aztmondta neki az anyja akkor is szeretni fogja ha őtet lapáttal vágja fejbe
jan. 12. 10:06
 6/13 A kérdező kommentje:
azzal menti az anyját hogyha nem lett volna az apai mama most én meg ő sem lenne..
jan. 12. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor már bármit megengedhet magának? Mert ha ő nem lett volna, ti se lennétek? Ez nem mentség.
jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ti C típusúak vagytok???
jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

8-as, pont ez a kérdés merült föl bennem is.

Egyébként valószínűleg igen: mama 66 éves, unoka (kérdező) legalább 16, hogyha regisztrálni tudott ide.

jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
jan. 12. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!