Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul esik,...

Normális, hogy rosszul esik, hogy több hónapja nem mondták el nekem, hogy a nagybátyám nincs már együtt a feleségével?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, kb. 35 évig voltak házasok nagybátyám és nagynéném. Fura volt, hogy nyáron nem volt ott nagybátyám születésnapján a nagynéném, de azt gondoltam, hogy csak nincs jól vagy ilyesmi. Az unokatesómnál volt a köszöntés, így kevésbé volt fura. Aztán voltam a nagyinál, és mondta, hogy nagybátyám egyedül jön karácsonyra. Kérdezem, hogy jóban van-e még a párjával, mondta, hogy nem. Öcsémet, aki még anyával él megkérdeztem, hogy együtt vannak-e még, ő írta meg, hogy nem. Csak vajon én miért nem tudtam erről korábban? Most így le vagyok sújtva. Nagynénémet tavaly karácsonykor láttam utoljára, szerettem őt is mindig is.

dec. 16. 21:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A születésnapi köszöntés nyáron volt.
dec. 16. 21:10
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Normális.
dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura hogy rajtad kívül mindenki tudta csak te nem :(
dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Amikor nyáron nem volt ott, akkor miért nem kérdezted meg, hogy mi van vele?
dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rövid időt voltam a partin jelen, így nem került valahogy szóba.
dec. 16. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudod az elerhetoseget? Megkeresheted, nem kell, hohy m3gszakadjon a kapcsolatotok.


Nalunk durvabb volt. Kulfoldon dolgoztam es a szuleim csak honapokkal kesobb (arra hivatkozva szemelyesen akartak elmondani) tudattak velem, hogs elvaltak 30 sokev utan. Rajtam kivul mindenki mas reg tudta a csaladban es SENKI nek szolt.

Nagyon haragudtam. Szoval szerintem nincs nem fura a te eseted csak hat biztos vagy kinosnak ereztek higy beszeljenek rola vagy maguk alatt.voltak es nem monetak vagy a nagynened/nagybatyad szoval valamelyik szegyelli magat es nem merte mondano a masik meg felt be gan mar feketitve.

Nalunk megcsalas volt es azzal egyik szulom se akart dicsekedni. persze ettol nem.ertem meg oket.

dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Valószínűleg öcsém se tőlük tudja direktben, hanem anyától, vagy nagymamámtól. A családunkban nagyon tabu a válás, így nem csodálom, hogy ez van.


Aztán lehet, hogy mondták is, de nem esett le, szétszórt vagyok. Rémlik valami morzsa akkórról, mintha valaki mondott volna valamit. De lehetséges, hogy nem tudtam lelkileg befogadni az infót, elfolytottam magamban. Sok fontos embert veszítettem már el az életben, és lehet, hogy nem bírtam volna ezt a veszteséget feldolgozni, hogy nagynénémmel megszakad a kapcsolat.

dec. 16. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj vele megszakítanod a kapcsolatot, mindig is az életed része volt, szerintem a nagybátyád is megértené!
dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem verték nagy dobra, sőt. Aki tudja, az is megtudta, esetleg véletlenül (pl az öcséd hallott egy beszélgetést) és senki nem akarta direkt továbbadni az infót.
dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Normális, hogy sok olyan érzést is átérzek, amit a gyerekek szokták a szülők válásakor?
dec. 16. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!