Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lebuktam, mit kéne csináljak...

Lebuktam, mit kéne csináljak a helyzettel?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok valakivel, aki támogat anyagilag.


Igen, idősebb.



Viszont a szüleim nem tudják/tudták, nem is terveztem erről beszámolni nekik. Megvolt itt Pesten a saját életem, amikor pedig hétvégéken mentem haza, én voltam a kicsi lányuk, hármasban progiztunk, mentünk erre-arra. Nem akartam ezt tönkretenni azzal, hogy egyszer csak közlöm, együtt vagyok valakivel, aki idősebb anyámnál...


De közben élveztem, hogy valaki rajong értem, sosem mond nemet semmire. És igen, azt is, hogy a pénzkérdés nem volt téma, nem kellett figyeljek arra, hogy vajon megvehetem-e a zsebpénzemből, ami tetszik, vagy nem? Elutazhatok-e nyugodtan a barátnőimmel, vagy sem?


1 éve tart, titokban tartottam, tudatosan. De nagy az esély rá, hogy most lebuktunk és eljut a szüleimhez is.

Nem tudom, mit kéne csináljak. Tartok is az egésztől, mert hülyén jönne ki, ha nem is tudnának semmit, de én meg magamtól elkezdem mondani...


A lebukás elég nyilvánvaló volt, anyukámék barátai láttak meg vele, és jöttek oda hozzánk, puszi-puszi, hogy vagyok stb.



jan. 21. 13:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem kell csinálni, felnőtt ember vagy. Élj szabadon, azt csinálsz, amit akarsz.


"A lebukás elég nyilvánvaló volt, anyukámék barátai láttak meg vele, és jöttek oda hozzánk, puszi-puszi, hogy vagyok stb."


Tehát valójában nem derült ki semmi, csak hogy együtt láttak valakivel. Wow. Óriási sztori.


Ez vagy egy szörnyen béna kamu vagy tényleg egy hülye picsa vagy...

jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%
Ne sugardaddyként beszélj róla a szüleidnek, hanem úgy, hogy van egy barátod, párod, aki idősebb ugyan a fősodorban megszokottnál, de ez a ti dolgotok és ajánld fel, hogy be is mutatot nekik. Eddig azért tartottad titokban, mert nem akartál abból pszichodráma csoportot csinálni a szüleiddel, hogy konvencionálisan beléd álljanak a ti korkülönbségetek miatt. Az meg, hogy van valakid és kiderül, nem lebukás, csak információ.
jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
33%
Mennyit kaptál?
jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
61%
Hogy is van a régi navajo közmondás? "Aki ...-nak áll, ne csodálkozzon ha meghágják."
jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
23%
Az első válaszoló olyan szépen kezdte a hasznos választ és totál elrontotta az utolsó, ítéljező mondatával.
jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
33%
Szóval együtt vagy egy anyukádnál idősebb férfival, akit csak kihasználsz, a férfi pedig egy balek, hogy ezt nem látja. Szánalmasak vagytok mindketten.
jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
73%
Kèrdező, a frusztrált szülőkkel rendelkező 15 éves fruskák szoktak úgy hivatkozni a párkapcsolatukra hogy "titok" meg "lebukás". Nőjj fel smh
jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

21 vagyok, egyetemre járok még, úgyhogy az, hogy felnőtt vgyok, részben igaz.


Nem tartom magam "felnőtt felnőttnek", mert mindenhez szükségem van még vagy a szüleimre, vagy a barátomra. Nem boldogulnék egyedül.


Együtt láttak egy férfivel a reptéren, miközben apáék úgy tudják, barátnőkkel utazom.

jan. 21. 13:52
 9/58 anonim ***** válasza:
78%
elmondod: anya, apa ,prosti lettem, de azért még szeretlek titeket. Ennyi.
jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
85%

Engem a hideg kiráz ettől a generációtól..😬


0 tartás.. pénzért bármit. 🤮 Undorító

jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!