Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan nincs kedvem itthon...

Jogosan nincs kedvem itthon lenni?

Figyelt kérdés

23 eves nő vagyok, jelenleg Írországban lakom és 4 havonta hazajárok 2hétre. Most is itthon vagyok. Anyukam meghalt 8 eve , apummalpedig a kapcsolatom soha nem volt a legjobb de az utobbi par evben rosszabb es rosszabb. Elhangzott mar olyan (mielott kijottem volna) h az egyik munkatarsa tiszteletlen volt felem es en viccet csinaltam belole (munkatarsabol), apum erre olyanokat mondott h en egy senki vagyok h en soha nem erek el annyit mint az o munkatarsa blabla.

De ezt a kerdest nem is azert tettem fel.

Tegnapelott festettem a hajamat es veletlenul a torolkozovel amit hasznaltam beledobtam a mosogepbe egy hajcsipeszt. Sajnos eltort mosas kozben es eleomlott a mosogep. Felhivott h miert vagyok figyelmetlen , h eh nem normlais. Mondtam neki jolvan kifizetem, azt mondta nem kell biztos nem lwsz sok. Mondtam oke.

Jovok haza minden ki van keszitve az eltort csatt rajta a papiron. “Na megint kiba**szhattam annyi penzt . Mondtam neki h odadom mert 250€ lett vegulis. Momdta nem kell, h jolvan az. Megint mondtam odaadom csak vennem kell ki penzt. Megint momdta h jolvam hagyjam mar.

Este csinaltam gyomber shotot es elmostam a Gyumolcsprest, es mivel nagyon sok hab volt a mosdoban ezert bementem a szobamba hagytam leulepedni h utana ki tudjam szedni a gyumolcsmaradekot abbol az ezust cuccbol a lefolyonal.

Sajnos nem hallottam h apum kijott a furdobol, es o hamarabb meglatta h ott volt a maradek a lefolyonal,mint ahogy ki tudtam venni.

Na hogy en azert mit kaptam. Ilyen lusta, felelotlen embert mint en aki nem vigyaz semmire, h mi lesz ha eldugul a lefolyo azert is fizetni kell. Es itt kihangsulyozta “ Vagyis fizetNEM kell mert teged semmi se erdekel” , h neki nincs penze javitgattatni mindent. Komolyan nem tudok visszaemlekezni h mit kellett azert javitani a haztartasban mert en rontottam el (most a mosogepen kivul).

Ez a tegnap este kikeszitett. Nem azert mert ez tortent, hanem mert minden nap van valami.

Nem tud komunikalni, idegesit, egy idegbeteg..

meg este az is tortent h mondta, menjek adni enni a kutyanak (amikor mar latta h keszulodok enni adni neki) es mondta, ha mar kint vagyok hozzam be a csomagjat amit rendelt. Amikor jottem be akkor az ajtoba allt, es csak nezett ram h “neked mi bajod van , me vagsz olyan arcot, neked mar minden bajod van?”

Nem ertem miert kwll ezt csinalni.


TEGNAPELOTT pedig mentunk vasarolni, jottem mellettem ..de kicsit mogottem. Nem lattam az arcat, csak azt h elkezd legyezni az arcomba,h alljak meg. Kerdeztem tole h miert, mondta h kiesik a kezebol amit vett h vegyem el. Egy kis csomag keksz, de olyan nagy dramat csinalt belole, de caak az arckifejezeseivel ( nem tudom ertitekw hogy ertem) . Momdtam naki ha maskor van valami ne legyezgeszen a pofamba hanem szolaljon meg. Erre az volt a vqlasza idegesen, h tele van a szaja . De ha azt eltudta mondani h tele van a szaja akkor csak ki tudta volna mondani h allj meg.. erre mar nem tudott semmit se mondani. Kotekvesbe kezdett, elemallt es elkezdett hadonaszni a kezevel az arcomba nevetve.

Lehet ez igy nem tunik nagy dolognak dee en teljesen ki voltam, a torkomban csak egy oriasi csomot ereztem h megfojt. Es ez van minxen aldott nap, mindig van valami mindig mindig mindig.

Ma is megyek nagyszuleimhez, mert jobb ott lenni mint itthon.



jan. 25. 09:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Minek jársz haza? Építsd az életed külföldön.
jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%

Az az ember nem szeret téged, plusz úgy tűnik andropauzás idegbeteg is.

Én többet nem mennék oda.

jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Ez az ember csak biológiailag az apád, de semmi több. Te is így állj hozzá ezentúl. Biztos nem mennék haza hozzá, hanem csak a nagyszülőkhöz és max 1-2 alkalommal meglátogatnám.
jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
9%

Te figyi, mindig is ilyen volt, anyukád halála rontott a dolgon? Gondold már el, elveszítette az élete párját, talán nem tudta magát túltenni rajta. Ez depresszió, tisztán látszik.

Vedd rá valahogy, hogy menjen el terápiára. Mondd meg neki, hogy ha kell oda elkíséred, de amit csinál az nem normális.

jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

Akkkor járj a nagyszülőkhöz nem fog ez menni jól láthatólag egyenlőre

Majd lehet javul a helyzet de addig nem kell erőltetni a találkozást

jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Én átutalnám neki a számlájára a 250 EUR-t, aztán nem keresném többet. Láthatóan te sem vagy jól vele, ő is ideges tőled, ennek semmi értelme. Építsd az életedet külföldön, és legyél azokkal, akikkel jól érzed magad.
jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is fizesd ki a mosógépet, vegyél neki egy gyümölcsprést, pakolj és menj el. Vissza se nézz. Én biztos nem mennék hozzá többet.
jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Jobb neked nélküle! Ne foglalkozz apád keserűségével.


Fiatal vagy nagyon, építsd fel az életedet külföldön. Vedd magad körül olyan emberekkel, akik szeretnek. ☺️

jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%
Én ezért biztos, hogy nem jönnék haza.
jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
25%

Mindketten elég idegesek vagytok. Azért azon megsértődni, hogy jelez neked, hogy vedd el a kezéből a csomagot :D

Szerintem tök érthető, hogy kiakad valaki, ha tönkreteszik a mosógépét. A pénz nem minden. Macera újat keresni, találni, várni a szállítókat, stb.

Nyilván nem tragédia, meg lehet oldani, de azért te is lehetnél empatikusabb. Olyan mintha téged semmi sem érdekelne, és majd pénzzel elintézed.

jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!