Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan nincs kedvem itthon...

Jogosan nincs kedvem itthon lenni?

Figyelt kérdés

23 eves nő vagyok, jelenleg Írországban lakom és 4 havonta hazajárok 2hétre. Most is itthon vagyok. Anyukam meghalt 8 eve , apummalpedig a kapcsolatom soha nem volt a legjobb de az utobbi par evben rosszabb es rosszabb. Elhangzott mar olyan (mielott kijottem volna) h az egyik munkatarsa tiszteletlen volt felem es en viccet csinaltam belole (munkatarsabol), apum erre olyanokat mondott h en egy senki vagyok h en soha nem erek el annyit mint az o munkatarsa blabla.

De ezt a kerdest nem is azert tettem fel.

Tegnapelott festettem a hajamat es veletlenul a torolkozovel amit hasznaltam beledobtam a mosogepbe egy hajcsipeszt. Sajnos eltort mosas kozben es eleomlott a mosogep. Felhivott h miert vagyok figyelmetlen , h eh nem normlais. Mondtam neki jolvan kifizetem, azt mondta nem kell biztos nem lwsz sok. Mondtam oke.

Jovok haza minden ki van keszitve az eltort csatt rajta a papiron. “Na megint kiba**szhattam annyi penzt . Mondtam neki h odadom mert 250€ lett vegulis. Momdta nem kell, h jolvan az. Megint mondtam odaadom csak vennem kell ki penzt. Megint momdta h jolvam hagyjam mar.

Este csinaltam gyomber shotot es elmostam a Gyumolcsprest, es mivel nagyon sok hab volt a mosdoban ezert bementem a szobamba hagytam leulepedni h utana ki tudjam szedni a gyumolcsmaradekot abbol az ezust cuccbol a lefolyonal.

Sajnos nem hallottam h apum kijott a furdobol, es o hamarabb meglatta h ott volt a maradek a lefolyonal,mint ahogy ki tudtam venni.

Na hogy en azert mit kaptam. Ilyen lusta, felelotlen embert mint en aki nem vigyaz semmire, h mi lesz ha eldugul a lefolyo azert is fizetni kell. Es itt kihangsulyozta “ Vagyis fizetNEM kell mert teged semmi se erdekel” , h neki nincs penze javitgattatni mindent. Komolyan nem tudok visszaemlekezni h mit kellett azert javitani a haztartasban mert en rontottam el (most a mosogepen kivul).

Ez a tegnap este kikeszitett. Nem azert mert ez tortent, hanem mert minden nap van valami.

Nem tud komunikalni, idegesit, egy idegbeteg..

meg este az is tortent h mondta, menjek adni enni a kutyanak (amikor mar latta h keszulodok enni adni neki) es mondta, ha mar kint vagyok hozzam be a csomagjat amit rendelt. Amikor jottem be akkor az ajtoba allt, es csak nezett ram h “neked mi bajod van , me vagsz olyan arcot, neked mar minden bajod van?”

Nem ertem miert kwll ezt csinalni.


TEGNAPELOTT pedig mentunk vasarolni, jottem mellettem ..de kicsit mogottem. Nem lattam az arcat, csak azt h elkezd legyezni az arcomba,h alljak meg. Kerdeztem tole h miert, mondta h kiesik a kezebol amit vett h vegyem el. Egy kis csomag keksz, de olyan nagy dramat csinalt belole, de caak az arckifejezeseivel ( nem tudom ertitekw hogy ertem) . Momdtam naki ha maskor van valami ne legyezgeszen a pofamba hanem szolaljon meg. Erre az volt a vqlasza idegesen, h tele van a szaja . De ha azt eltudta mondani h tele van a szaja akkor csak ki tudta volna mondani h allj meg.. erre mar nem tudott semmit se mondani. Kotekvesbe kezdett, elemallt es elkezdett hadonaszni a kezevel az arcomba nevetve.

Lehet ez igy nem tunik nagy dolognak dee en teljesen ki voltam, a torkomban csak egy oriasi csomot ereztem h megfojt. Es ez van minxen aldott nap, mindig van valami mindig mindig mindig.

Ma is megyek nagyszuleimhez, mert jobb ott lenni mint itthon.



jan. 25. 09:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%

Valami miatt idegesited apadat. Nem lehet hogy iszik csak elotted nem akar es emiatt ideges? Olyankor eleg kotekedoek az emberek.

De azert az rolad is tobbet arul el mint szeretned, hogy valami csipeszt hagysz a ruhaban es tonkreteszel egy mosogepet es utana elhiszed, hogy ez nem gond??

Sok ember elsore probal nagylelku lenni, foleg a gyerekevel, hogy eh benajoe, de az enyem majd megoldom a mosogepet vegul is csak figyelmetlen volt. Csak aztan amikor rajon, hogy nem annyiert ey nem ugy javitjak, hogy mar a 22. szerelot hivja, hogy dragabb, mint gondolta es hogy otthon kell dekkolnia es hallgatni a szerelot, hogy de uram maga hogy hagyhatott benne egy csipeszt blablabla es a vegen mar osszejohet annyi bosszanto dolog, hogy rajon de miert ő sziv ezzel miert nem te intezted? Normal igazi felnott esetben neked azt kellett volna mondani, hogy apu irtora szegyellem magam, ne haragudj annyira faradt voltam es figyelmetlen es ezt en okoztam, had mutassam meg hogy meg tudom oldani. Es felajanlod ezt vagy azt, amig egyertelmuen nem tisztazzatok, hogy apadnak biztos jo e, hogy neten rendeltek ujat vagy hogy kiket hivsz fel es ott vagy mikor jon a szerelo es te fizeted vagy felesben stb.

Na de majd legkozelebb.

Valoszinu a leirtak alapjan a gyumicentrifuga es pofavagas meg az o arcbalegyezgetese...mar kamasz korodban is az agyara mehettel. Van ilyen. Sajnalom. Ettol te nem vagy ertektelen vagy hibas, csak nem vagytok kompatibilisek. Ha hazajossz inkabb lakj baratoknal vavy tavolabbi rokonnal. Akar ajalnj fel azoknak egy kis szobadijat stb. es akkor nem lesznek ilyen gondjaid.

jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom milyen mosógep ez, én is nem egyszer mostam már ki csipeszt, ráadásul elöltöltős, úgyhogy a kis gumitömítésnél ki is tudott volna bújni a dobból, de olyan szoros ott az érintkezés, hogy ez nem történt meg soha.

Meg a dobon kívül mit tudott elrontani?

Na, mindegy is.

Lehet, amúgy hogy csak véletlen egybeesés és enélkül is elromlott volna, az is lehet lehúzták apukádat.

Amúgy, hogy lett 250 euro??? a szerelés?

Ezt csak te használod így euróban számolva, megszokásból és átváltottad a szerelő által bemondott összeget vagy mi?

jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
20%
Írtam privátot, szinte ugyanez a helyzetem
jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Amikor eleomlott a mosogep nem voltam otthon. Egy nappal elotte dobtam bele. En arrol sem tudtam h elromlott, hanem hivtam kelle valami Tescobol es akkor mondta mi a helyzet.

En nem hiszem azt, hogy ez oke. Ugy veszem h megtortent, mar nem tudok mit tenni csak figyelni, h tobbszor ne forduljon elo.

Amikor kint voltam es ramszolt miert vagok fejeket, az azert volt mert megcsusztam a jegen es beutottem a terdem es fajt. O pedig azt hitte h nem tetszik h ramszolt vagy valami.

Es koszonom a valaszokat

10es valaszolonak meg le szeretnem

irni bovebben, h neked tetszene ha kint vagy valakivel es idegesen elkezd hadonaszni a kezevel es idegesen nyogdecselni, h nem latod h leesik a kezebol a csomag (mogotted megy) es vedd el. Megkerdezed tole miert nem szol, a valasza az h tele van a szaja -kiabalva,sok ember elott…de ha ezt el tudta mondani akkor azt h “allj meg” mar semmiseg lett volna kimomdani “teli szajjal”.

jan. 25. 15:53
 25/43 anonim ***** válasza:
73%

Minen jössz haza?

Te idegesited őt. Ő téged.

Csak magaddal szurszki azzal,hogy haza jösz!

Gyere évente 1x karácsonykor.

jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%
Pont ilyenek miatt járok csak 3 évente 3 napra haza. Pedig csak Ausztriában élek. Ajánlom neked is.
jan. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem a hozzád hasonló önsorsrontó embereket. Van életed, Írországban. Mi a fészkes fenének jársz haza, ha te is apád agyára mész, meg ő is a tiedre? Ahelyett, hogy azalatt az idő alatt (és pénzzel) inkább az életedet építenéd, ott keresnél kapcsolatokat. Mi értelme az ilyen kétlakiság fenntartásának, ha nincs benne semmi öröm? Láthatóan itthon nem hiányzol. Látogasd meg évente egyszer a naygszüleidet, de hagyj fel ezzel a teljesen felesleges itthonléttel. Így sose lesz normális életed!
jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is azon vagyok kiakadva, hogy minek jársz vissza ennyiszer. Ennyi pénzt meg szabit pazarolni egy olyan emberre aki látni se akar téged, ahelyett, hogy élveznéd az életet, utaznál más helyekre.. Érthetetlen.
jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Jól írják itt többen, ne járkálj hozzá, éld az életedet. Ez az évi háromszori hazalátogatás pénz is, idő is, lelkileg is lemerít, akkor minek???

Még annyit, hogy ha vén sz@r lesz, akkor sem kell egyből repülőre pattannod, eszedbe ne jusson feladnod az ottani életedet. Majd az ingatlanából szépen megoldja az öregkorát.

jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem az otthonod az neked, ahol így bánnak veled... :(
jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!