Hova tudok koltozni?

Figyelt kérdés
sziasztok, 16 eves vagyok es eszmeletlen rossz a csaladommal a viszonyonom. anyum meg halt mikor 9 eves voltam es azota a nevelo anyam tonkre tette a csaladomat mindenki ketszinu lett es apam is csak ot meg a battyamat vedi. tudok alberletet kivenni 16 evesen vagy hova tudnek elkoltozni? (tesokhoz vagy ismeroshoz nem tudok) naponta megy az ordibalas velem meg mostmar a veres is es elegem lett ebbol. 16/f
jan. 25. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sokból választhatsz: családtaghoz vagy kollégiumba.
jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hivatalosan csak 18 évesen tudsz elköltözni onnan, de ha téged is bántalmaznak akkor jelezd egy tanárodnak és ő megfogja tenni a megfelelő lépéseket.
jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen kérheted a nagykorúsítsod, ehhez a lakhelyed szerint illetékes gyámhatósággal vedd fel a kapcsolatot, ők elmondják mi a teendő. De miből tartanád el magad?
jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy meg van egy felev de utana fixen kollegiumba megyek. habar mar az is kerdes hogy tul elem e ezt a felevet (:
jan. 25. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Iskolapszichológust keress fel. Segít perspektívákban, beszélgess vele.
jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodtál rajta hogy gyamügynek szólsz? Tudom ne a legjobb de valaki hivatali szervnek kellene mert az a baj h ha vernek is az már bántalmazás

Es ha neki szólsz akkor ki emelnek!

febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!