Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeljem a nárcisztikus...

Hogy kezeljem a nárcisztikus anyámat aki azt hiszi a sikerem az ő érdeme?

Figyelt kérdés

Tavaly diétába kezdtem, akkor még nevetett rajta, hogy miért pont most, komolytalannak vélte. Azóta lefogytam 20 kg-t.

Most január elsejével ő is bele akar kezdeni, hirtelen személyi edző is lett. Jelenleg úgy veszi, hogy miatta fogytam, ismerősöknek is úgy adja elő, hogy "ő fogyaszt le engem".


jan. 27. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Utalom az ilyen szuloket
jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy van valami más megélhetése is? Hány éves vagy?
jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Hadd vigye el ezt a dicsőséget. Nem értem, ez miért fáj neked? Ettől nem fogsz visszahízni.

Legyél nagyvonalú.

jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ignoráld ezeket a megjegyzéseket, ahogy a szkepticizmusát is gondolom ignoráltad, ha nem tudott eltántorítani a célodtól.


Egyébként gratulálok az eredményhez.

jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Ignoráld az ilyen kijelentéseit, sajnos mást nem nagyon tudsz vele tenni. Úgy sem érti meg, hogy ő kisujját sem mozdította érted a történetében.

Ja és egy jó tanács: ha tényleg nárci, minél előbb menekülj

jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Várd ki a végét, ha ő nem fog fogyni egy dekát se, majd nem lesz képe másoknak azt mondani, hogy téged ő segített.
jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Amikor éppen dicsekszik, akkor mosolyogva hozzátenném, hogy igen, a folyamatos beszólogatás, és megjegyzések eléggé motiválóak voltak. Vesd fel, hogy ezzel te is tudod őt segíteni, hiszen ez az ő módszere, és milyen jól bevált.
jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

Kapsz eszköztárat segítőtől. Attól függően, hogy te mit és mennyit teszel a változtatásba.

Kelet-Magyaroszágon több elérhetőséget is tudok.

jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, a látszatért és önmaguk fényezéséért élnek, és csak te fogod rosszul érezni magad, ha folyamatosan ezen kattogsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy ignorálod és minimálisra csökkented vele a kommunikációt.
jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Hirtelen személyi edző is lett..

Senki nem lesz csak úgy hirtelen személyi edző😁

Ez a sztori így nagyon nem kerek, ahogy te előadtad.

jan. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!