Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A szüleim elfelejtették, hogy névnapom volt.És most jutott eszükbe, még február elején volt a névnapom.Most azt kérdezik tőlem, hogy mit akarok, csakhogy nekem mindenem megvan ami kell, mert dolgoztam nyáron és abból megvettem mindent amire szükségem van.Tehát nem vágyom semmire.Nem nagyon tudják, hogy miket szeretek csinálni, szóval maguktól nem fognak semmit adni.Pénzt meg nem akarnak adni, amit egyébként meg is értek.A kérdés:Mit tegyek?

febr. 10. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ötlet: kérj egy közös vacsit a kedvenc ételeddel, vagy találj ki valami közös programot, mozi, állatkert, filmnézés otthon, stb...
febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt az ötletet már leszavazták.:/De azért köszönöm!
febr. 10. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

(Leszavazták? De neked volt a névnapod... akkor nem értem, hogy minek kérdeznek egyáltalán meg?)

Amúgy ügyes vagy hogy dolgozol! Mennyi idős vagy? A kérdés akkor szerintem, hogy te mit szeretnél? Szeretnéd, hogy egyáltalán adjanak valamit, vagy teljesen mindegy?

febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég faramuci helyzet, hogy te felvetettél egy lehetőséget, ami neked jól esne, ők meg leszavazták. Csatlakozva az előttem szólóhoz, neked mi lenne a legjobb? Mit szeretnél?
febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából, mint mondtam mindent megvettem magamnak, amire szükségem van, ezért nem kellene ajándék, már nem vágyom semmire, csak a szüleim ezt nem értik meg, azt hiszik szükségem lenne legújabb Nike cipőre, csakhogy nekem nem kell, ők ragaszkodnak ahhoz, hogy adjanak valamit, aminek örülnék, de leszavazták a közös vacsit, így nincs ötletem.
febr. 11. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondanám nekik, ha elfelejtettétek a névnapom, akkor már nem kérek semmit. Majd jövőre talán eszetekbe jut. Elég fura, hogy egy szülő elfelejti a gyereke névnapját. Igaz, nálunk, magyaroknál inkább a születésnapot ünneplik a családok.
febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!