Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha megtudtam,...

Mit csináljak, ha megtudtam, hogy az apám nem is az apám?

Figyelt kérdés
Tegnap kerestem egy régebbi orvosi papíromat ( még ovis koromról) és megtaláltam egy olyan mappát amiben a babakori irataim vannak. Megnézegettem azokat is és találtam egy papírt, miszerint az apukám és köztem nincs rokoni kapcsolat. Ez azért fura mert hasonlítok is rá legalábbis a szemünk ugyanolyan színű és formájú, viszont velem mindig másképp viselkedett kicsit ridegebben mint a tesóimmal. De amúgy meg nagyon szeret. Nyílván nem akarom megkérdezni ezt anyától de létezik ilyen, hogy 22 év után derül ki, hogy más az apám?
febr. 16. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

"...találtam egy papírt, miszerint az apukám és köztem nincs rokoni kapcsolat"


Aha. Hihető

febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

"...találtam egy papírt, miszerint az apukám és köztem nincs rokoni kapcsolat"


Hát persze, és nyilván szó szerint az volt ezen a papíron, hogy a baba és apukája között nincs rokoni kapcsolat. Meg 22 évesen feltétlenül szükséged volt egy óvodás korodban készült orvosi papírodra. ...és, nyilván találtál egy másik papírt is, amelyben meg az áll, hogy a te igazi apád a szőke herceg fehér lovon, mi?

febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Még ha így is volna volna, az mit számít? Felnevelt és teljesítette apai kötelességét? Hát akkor mi a gond?


Amúgy a legjobb, ha egyenesen tisztázhatod a dolgot a szüleiddel, de ez nem fog megváltoztatni semmit a múltbéli családi viszonyokon!

febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mit csinálj? Legjobb ha semmit nem csinálsz, engedd el a témát. Összeszavarhatja a családot, erodálhatja a köztetek lévő kötelékeket.

Ha pedig folyamatosan feszít és zavart kelt benned a bizonytalanság kérdezz rá annál a szülődnél akivel bizalmasabb viszonyban vagy. De ennek meglesz a hosszútávú kockázata.

febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Nem véletlenül nem avattak be téged ebbe.
febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Még hogyha nem is a vérszerinti apád, felnevelt téged. Nem minden a vér.. Az is lehet jobban szeretett téged, mint a saját gyerekét.
febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezt anyáddal beszéld meg és csintáltassatok egy DNS vizsgálatot
febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Unatkozol, hogy ilyeneket találsz ki?
febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Nincs értelme felbolygatni a dolgokat, az sosem vezet jóra..
febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy ilyen szintű titok elég nagy teher neked is és a szüleidnek is. Bizonyára ők is viselik a súlyát, például megmagyarázhatja apud ridegebb viselkedését veled szemben.

Szeret téged, apaként helytáll az életedben és te is szereted őt. Szerintem a legfontosabb dolgok megvannak. Én biztos rákérdeznék a szüleimnél, amikor hármasban együtt tudunk lenni. Az írásodból azt érzem, téged ez nem igazán kavar fel lelkileg, úgyhogy ha még ez az igazság is, akkor sem tenné tönkre a családot. Sőt, szerintem javít a köteléken.

febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!