Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha megtudtam,...

Mit csináljak, ha megtudtam, hogy az apám nem is az apám?

Figyelt kérdés
Tegnap kerestem egy régebbi orvosi papíromat ( még ovis koromról) és megtaláltam egy olyan mappát amiben a babakori irataim vannak. Megnézegettem azokat is és találtam egy papírt, miszerint az apukám és köztem nincs rokoni kapcsolat. Ez azért fura mert hasonlítok is rá legalábbis a szemünk ugyanolyan színű és formájú, viszont velem mindig másképp viselkedett kicsit ridegebben mint a tesóimmal. De amúgy meg nagyon szeret. Nyílván nem akarom megkérdezni ezt anyától de létezik ilyen, hogy 22 év után derül ki, hogy más az apám?
febr. 16. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Vagyunk még páran kakukkfiókák, nyugi!
febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Jól figyelj. Tudom közhely, de az igazi család az, amelyik SZERET. Tökmindegy a vérségi kötelék, ha közben mondjuk utálnak.

Lehet egy nevelőszülő adott esetben jobban szereti a gyerekét, mint a vérszerinti, mert a vérszerinti lehet, hogy le se szarja. Család ott van, ahol szeretet van. Isten áldjon téged, kérdező! 🤗🤗❤️❤️

febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Ismerek olyat, aki ennyi idő után tudta meg, hogy más az apja. Az ő története annyiban más, hogy korábban is úgy érezte, hogy a testvérével ellentétben őt nem szereti az apja és kereste az okát. Az ok meglett, de nem jobb neki. Az állítólagos apja tagadott, pedig felnőtt, önellátó emberként semmit nem akart tőle, csak egy beismerést, hogy volt közte és az anyja között akkor valami. Ez rányomta az életére, a családos terveire a bélyegét.

Ha az apád apaként viselkedik veled, akkor nem bolygatnám. Ha nagyon feszít, akkor anyádnál finoman rákérdeznék a dologra. Megjegyzem, sok embert ismerek, akinek az apja nem a vér szerinti apa és még hányról nem tudom. Sokakért ez az apa tűzbe menne.

febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha valamit parancsol neked apad akkor betudsz beki szolni hogy “nem vagy az apam”
febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nyilván akik 22 évig titokban tudták tartani ezt, azok a DNS teszt eredményét a gyerek többi orvosi papírja között tárolják, ahol bármikor megtalálhatja. Hihető sztori.
febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinálj? Olvass könyvet, vagy találj ki bármi mást, idióta kamuknál :D
febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki, hogy felnevelt.
febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!