Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek cigarettázik a gyereke,...

Akinek cigarettázik a gyereke,mikor ,a gyerek hány éves korában tudta meg hogy cigizik.ő mondta el?

Figyelt kérdés
febr. 18. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Én 14 évesen cigiztem. De nem mondtam el, csak lebuktam, kaptam érte nadrágszíjjal és aztán abba is hagytam a második eset után.
febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éves volt. Orvoshoz ment fogamzásgátlót íratni, az meg felhívott bennünket, hogy nem írhat fel neki a dohányzás miatt
febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
16 volt, de 18 évesen mondta el magától. Tiltani nem tilthatom, ő pénze ő tüdeje, ő lesz büdös, nem én. Úgyis a saját akaratán fog múlni, hogy leakar e szokni róla egyáltalán vagy nem.
febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyáltalán, hogy jut egy 18 éven aluli gyermek cigarettához? Ki veszi meg neki? Ugyanis 18 év alatti személy hivatalosan nem vásárolhat dohány terméket! Tehát a kérdés adott? Ki veszi meg a 18 év alatti személynek a cigarettát?
febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es...köszönöm ,hogy a kérdésre válaszoltál!
febr. 18. 13:48
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Én egy éve szívok e-cigit, szüleim nem tudják. Egyrészt nem hagy szagot, másrészt csak városban szívom (falun élek). Harmadrészt olcsón megvagyok belőle, 1500ft egy hónapra a lötty bele.
febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
6-osnak! Ezek szerint 18 éven aluli vagy! És ki veszi meg neked a cigarettát, ha nem a szüleid? Hogy jutsz dohány termékhez? Még az E-cigit sem vehetnél 18 éven alattiként.
febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán 14-15 lehettem apukám nyilván tudta (tőle lopkodtam) meg anyum is vágta ő nem cigizik érezte a ruháimon szóval ilyen nyílt titok volt de 18 körül lehettem amikor már előttük is rá gyújtottam/gyujthattam
febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

7:

Nyáron töltöm a 19-et. Képzeld, 17 évesen dolgzotam, és a saját pénzemből megvettem...

febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4, 9!


Az én gyerekemnek pl voltak jóval idősebb barátai is, akik simán megvették neki. 2. voltam

febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!