Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi oka lehet annak , hogy egy...

Mi oka lehet annak , hogy egy felnőtt férfi az anyukája mellett alszik?

Figyelt kérdés

Mennyire beteges ez ?

Barátnőm mesélte, hogy a párja nem rég töltötte a 31.élétévét , ők lassan 3 éve vannak távkapcsolatban.

Ha a barátnőm lemegy a párjához akkor ők ketten együtt alszanak kint a nappaliban , de amúgy a férfi bemegy az anyukajahoz , mert 2 személyes az ágy .

Barátnőm azt mondta hogy már 1 éve sokat veszekszenek azon, hogy miért nem megy külön ágyra az anyjától, (hely lenne, pénz lenne megcsináltatni egy szobaban mert kulon szoba nincs ) de változás még nem történt.

Szeretnék neki érdemben valami hasznosat mondani, mert szerintem így csak elvesztegeti az életet egy olyan alakra, aki igazából nem akar tenni értük . Az anyukája depressziós, nem dolgozik, eléggé magához láncolja, manipulalja, mióta együtt vannak igazán közös programjuk se volt , mert az anyukája eljátsza a nagy beteget , hogy fáj a szíve meg ez az, és jót nem tud nekem mondani a kapcsolatukról.

De meglepődtem hogy vannak ilyen emberek. Találkoztam már én is

vele, és ezt nem gondoltam volna .


Kedves srácnak tűnik, és sokat megtesz az anyukájáért de úgy áll hozzá hogy felnevelte az anyukája és most nem dobhatja el azzal , hogy csak úgy ott hagyja és elköltözik vagy elmegy egy hétre és

addig senki nem törődik az anyjával. Mert a nő magát építette le, bezárkozott, sokáig csak ült otthon és mostmar csak döcögősen jár és alig tudja használni a testrészeit. A fia meg sajnálja és kiszolgálja és mellette van . Mindig. Mindenhol.


Milyen az anya az ilyen ? És milyen kötelék állhat köztük? A pasi feláldozza rá az életét. Szimpatikus és nem akarok neki se , se a barátnőmnek rosszat. De nem tudom az ilyenen érdemes e segíteni vagy hogy lehet , ha nem látja be hogy mi a helyes vagy a normális cselekedet.


febr. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mi a furcsább. Hogy valaki felnőtt létére az anyjával egy ágyban alszik, vagy hogy egy pár három éve távkapcsolatban van.
febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

A baratnom nagyon kitartó. Jó munkahelye van , nem akarja ott hagyni , szereti a várost. Azt várja hogy a férfi tegyen azért, hogy külön költözik az anyjától és együtt élhessenek.

Eddig elvileg csak időt hagyott rá hogy az anyukája felálljon a depressziobol. De nem úgy tűnik mint akin lehetne segíteni.

Igazából talán otthagyná a pasi miatt mindent , ha olyan lenne a pasi , de az anyukája nem hagy nekik privát területet és nem akar így hármasban élni velük.

febr. 29. 21:51
 3/47 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű, feküdjön be a barátnőd harmadiknak kettejük közé.

Amúgy egy ilyen álompasira megéri várni a barátnődnek.

febr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondok még , hogy nem valami igényes nő lehet az "álompasi anyja ", úgyhogy minden téren elég undorító ez a dolog.
febr. 29. 22:11
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mi lehet az oka, de ez azért már tényleg nem normális, barátnődnek elég alacsony lehet az önbecsülése, vagy én nem tudom, de én szakítanék a helyében az biztos.
febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%

Itt valami nagyon komoly baj van fejben az anyával és a fiával is. Beteges szimbiózisban élnek.

Az egyik magyarázat, hogy valamelyiküknek szeparációs szorongása van, esetleg fél a sötétben. Nemcsak gyerekeknél van ilyen.

A másik magyarázat, hogy vérfertőző viszonyban állnak.

febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
32%
Nézd, ha nekik ez így jó, így is marad. És úgy tűnik, mindhármuknak megfelel.
febr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
90%

Komoly bajok lehetnek ott nem csak a párjával, de az anyjával is. Épeszű férfi nem alszik az anyjával, az tuti.

Annó a barátom 16 évesen átcuccolt külön szobába, mikor a barátnője lettem, pedig nem egy ágyban aludt a szüleivel, csak egy szobában.

febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
67%
szex
febr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
Semmivel nem épeszűbb a barátnőd, mint a távbarátja az anyjával. És mivel az utóbbi kettővel semmi dolgod, csak a barátnődet tudod győzködni, hogy a saját idejét pocsékolja, és elszalaszt működőképes kapcsolatokat. Nagyon önbizalom-hiányos a barátnőd, azt hiszi, nem jut neki jobb.
febr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!