Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és van egy barátom, már több, mint fél éve.

Heti 1szer alszom nála.

Anyukám mindig azt mondja, hogy nem szereti, ha a barátomnál vagyok, mert akkor sose tudja mi van velem.

(Általában kb 4szer megkérdezi egy délután/este alatt, hogy minden oké-e, és én maximum fél vagy egy órán belül válaszolni szoktam.)

Igaz, hogy nem vagyok bőbeszédű ilyenkor, nem írom le mindig pontosan, hogy mit csinálunk éppen.

De anyukám tudja, hogy hol vagyok, tud arról, ha elmegyünk valahova otthonról, ismeri a barátomat stb.

Én is egy jó gyerek vagyok, sosem csavarogtam, kitűnő tanuló vagyok, ügyvédnek készülök, és ő a második barátom.

Ezeket azért írtam le, mert értem, hogy érdekli mi van velem, meg szeretné tudni, hogy jól vagyok-e.

De tudja, hogy semmi oka az aggodalomra.


Szerintetek most akkor tényleg folyton neki kéne írnom, hogy éppen mit csinálunk a barátommal vagy 1 óránként megírni, hogy minden oké??


Persze, valahogy megoldom, hogy akkor többet magamhoz veszem legközelebb a telefonom és megnézem, hogy írt-e.

De azért azt sem szeretném, hogy amikor a barátommal vagyok folyton anyámmal beszélgessek.



márc. 9. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan félt valamiért, beszélgess el vele.
márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gabor49 ***** válasza:
100%
egyszeruen ne reagálj
márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt jelenteni a tízest, mert igaza volt, ha vulgárisan is fogalmazott. Egy ilyen válasz után a kedves anyuka többet nem érdeklődne.
márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk ez odáig menne, ha engedném, hogy arról be kell számolnom, hová megyek mikor jövök - úgy, hogy NEM ÉLEK OTTHON.

Érted, több, mint 40 km-re lakok anyáméktól, de képes lecs.szni, hogy miért nem mondtam neki, hogy elmegyek Bécsbe - és ilyenek.


Míg otthon éltem, dettó, de akkor még "oké, együtt élek velük, tudják mit csinálok, mikor jövök-megyek, persze".


De nálatok is ez lesz, elköltözöl és akkor is bs.zgatni fognak.

márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát azért ha külföldre mész, azt azért illik közölni az anyáddal lakóhelytől függetlenül, 14-es! Átesel a ló túlsó oldalára. Ez nem beszámoltatás, hanem családi kapcsolattartás, beszélgetés.
márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!