Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elèrni hogy anyám...

Hogy lehet elèrni hogy anyám békénhagyjon a kajálással?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok es mai napig ha hazamegyek csesztet hogy egyek többet és erölteti rám.
márc. 10. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám dettó ugyanez. Én 3 éve kitaláltam, hogy nem ehetek glutént, laktózt, orvosi előírásra. Azóta békén hagy az étel témával, mert 1 ember miatt nem fog külön főzöcskézni. Jól főz meg minden, de utána 2 napig ég a gyomrom
márc. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ég a gyomrod utana, akkor nem főz jól
márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hazamenni ahhoz, aki alapvető dolgokból nem ért.


Engem is cs.sztetnek, nos, az első szónál felállok és eljövök onnan. Ennyi, ilyen egyszerű, ugyanis le lehet akadni más tányérjáról.

márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es, ilyen, ilyen toxikus anyával nőttem fel - mondanom sem kell, 10 éve nem láttam kb.

Állandóan mártírkodás, áldozathozatal, stb. Jézusom... beteg az ilyen, ráadásul mindig sápítozik.

márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!