Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apám...

Mit csináljak, hogy apám békénhagyjon?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, amikor kicsi voltam, azóta apám minden második hétvégén elvisz valhova, pedig hétvégén ezer jobb dolgom lenne, mint ezzel az idiótával csövezni valami focimeccsen. Az ő apja nem foglalkozott vele és most rajtam éli ki magát. Néha az új családjához visz, na az a legnagyszerűbb módja a hétvége elcseeszésének, hogy a nálam nyolc évvel fiatalabb gyerekével kell jászanom.

Hiába mondom, hogy nincs rá szükségem, azt mondja, hogy joga van látni.

Ja és anyám ellen is próbálna uszítani az a majom.


2012. okt. 13. 17:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem szeretne nem csinálná, azért ezt is vedd figyelembe.
2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
76%

koltozz apadhoz.

hetfotol pentekig ugyse lat mert iskolaba vagy, a hetvege meg tied anyaddal :D

2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora hálátlan egy dög vagy te! Oké, ne találkozz vele, de aztán nehogy idegyere bőgni, hogy 10 éve nem láttad a fatert, mert kis taknyosként lekoptattad, most meg annyira hiányzik, mert rájöttél, hogy apa nélkül nem az igazi.
2012. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Az kéne csak kettes...

Most nagyon eldurrant az agyam, focimeccs! Még a játék szabályait sem ismerem teljesen b@sszameg!

2012. okt. 13. 17:34
 5/52 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy nem érdekel a foci?
2012. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Igen, de a családja is ment, nekem is kellett.

Vicesen nézhettünk ki, apa, anya, kisfiú, akik ordítanak, meg egy lány, aki az óráját nézi...

2012. okt. 13. 17:39
 7/52 A kérdező kommentje:
Most komolyan, a kérdésemre válaszolna valaki, aki? Jogilag meg tudnám akadályozni a láthatást? Vagy mit mondjak neki, hogy lekopjon,?
2012. okt. 13. 17:50
 8/52 A kérdező kommentje:
Hetes, soha semmit nem kértem tőle, az, hogy muszáj pénzt küldenie meg nem az én hibám.
2012. okt. 13. 17:52
 9/52 anonim ***** válasza:
És olyankor mi van, ha megkéred hogy valami olyan programra vigyen el amit te szeretnél. Pl. ha azt mondod, hogy meg szeretnéd nézni xy filmet a moziban, akkor elvisz?
2012. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Moziba vigyen a barátom, az az ő doga. Normális estben sincs minden második hétvégén egész napos apa-lánya program, velem most miért kell ezt? Nem engem kellene büntetni, amiért elváltak. És még van pofája anyát szídni!!!
2012. okt. 13. 18:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!