Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szerint miért a munka az...

Apám szerint miért a munka az első? Én jó szülő leszek akkor ha az ellentétjét csinálom annak amit a szüleim velem tettek?

Figyelt kérdés
Én nem tagadom ha szégyen ha nem, én utálok dolgozni, és mások elvárásainak megfelelni, imádok szórakozni, enni, pénzt költeni, és szexelni. Szüleim pont az ellentétje ennek. Munka náluk az első és nagyon szigorúak én világ életemben más voltam. Ha a szüleim ilyenek én hogyhogy más ember lettem? Örülök neki, mert én sose fogom a gyerekemet bántani ha rossz jegyet hozz haza, nem fogom sose bántani, hiába azt a mintát tapasztaltam én, igyekszek nem munkamániás, vissza fogott, boldogtalan embert nevelni majd a gyerekemből. Fogok neki zsebpénzt is adni majd, én sose kaptam, nem fogom neki tiltani a cigit, piát, fiúzást, csajozást. El fogom engedni bulizni.

márc. 12. 08:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

17-es vagyok, köszönöm az elismerést, hogy igazam van. Sajnos ez a pontozáson nem látszik.

Akik lepontoztak, azoknak pedig azt kívánom, hogy maradjanak csak kispályás, alávetett, kihasználható, meghunyászkodók.

márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell munkamaniasnak lenned de ha nem dolgozol vagy nincs valami uzleted ami nyereseges akkor nelkulozni fogsz te es a csaladod is. Ha a gyereked azt latja hogy a szulei nem dolgoznak akkor neki is az lesz a termeszetes hogy otthon ul es varja a segelyt.

Ha zsebpenzzel tomod akkor meg toled varja majd mindig a penzt.


Eleg eretlen vagy. Nem tudod de a gyerekek nagyon sokat es nagyon gyorsan eltanulnak mindent a szuleiktol. A jot is es a rosszat is de foleg a rosszat.

márc. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk a gyereknevelés nem abból áll, amilyen pédákat felhoztál.

Ső, én azt mondom, hogy nem ezeken műlik jó szülő leszel-e.


Meg is kellene határozni mitől jó a szülő?

Szerintem ezt sem a szülő sem a gyermek nem tudja megítélni a gyerekkori nevelés intervallumában. Legalábbis szélsőséges f*ságoktól mentes eseben.


Élete nagy részét normál esetben az ember független fellnőtként éli. Önnálló döntéseivel alakítja sorsát. Tehát szerintem nem a gyermekkor jóval rövidebb időszaka alaján minősítendő a szülő, hanem a szerint, hogy a kezdő csomag melyet adott, gyermeke egész életében hogyan segítette annak értelmes, értékes, boldog életre való esélyeit.

márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Senior Séf ***** válasza:

" én sose fogom a gyerekemet bántani ha rossz jegyet hozz haza, nem fogom sose bántani, hiába azt a mintát tapasztaltam én, igyekszek nem munkamániás, vissza fogott, boldogtalan embert nevelni majd a gyerekemből. Fogok neki zsebpénzt is adni majd, én sose kaptam, nem fogom neki tiltani a cigit, piát, fiúzást, csajozást. El fogom engedni bulizni".

"Rühellem a tápszagú, bolti tojást, ezért mindig kapirgál néhány tyúk az udvaromban. Ezek a buta tyúkok is tudják, hogy előbb tojni kell és csak utána kotkodácsolni.

márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!