Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen szülővel, aki "csak jót akar" de amúgy mindent csak lefikàzni tud?

Figyelt kérdés
márc. 23. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ignorálni.
márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
Szard le a véleményét, úgyse fog tetszeni bármit csinálsz!:)
márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot minimalizálni, egyik fülön be másikon ki.
márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig elengeded a füled mellett, vagy te szokod meg, hogy ez a rutin, vagy ő.
márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Anyósom ilyen, kedvenc szólama, hogy ami a szívemen az a számon. Megszámolni is nehéz, hányszor bántott már meg. Mást nem tudok, leszarom a véleményét magasról.
márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Leszarni nagy ívből, akkor is, ha a saját szarában fetreng már.
márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Sokat nem.

Egy ponton túl elfog fogyni a türelmed...

Viszont az a sz@r az egészben hogy ha lelkedre veszed akkor gyomoridegeben élheted le az életed...

Sokszor a szülők fel se fogják mekkora hatása ,jelentése van egy betalált különvélemény az ember egész további életére és közérzetére.

Pl:ha egy hasonló szituban vagyok mindíg eszembejut a szüleim nem épp építő jellegű kritikája ,amivel semmivel nem mentem előrrébb. Persze mikor hasonló a szitu, és megoldom ironizálok egyet.

Persze ezt rajtam kívül más már nem érti.

márc. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!