Anyàm nem akar unokât?

Figyelt kérdés
Gyermeket tervezünk a pàrommal,mivel anyâm nem fogadja el a pâromat 2 ève,ezèrt kijelentette,hogy semmiben nem szâmìthatok râ,amennyiben úgy döntök lesz gyerek.Sajnos ő sosem akart unokât.Azt mondta êljem a szaros èletem amennyiben gyermekem is lesz,teljes mèrtèkben elfelejthetem őt.Ìgy nem lenne segìtsègünk,mivel a pàrom szülei vidèken laknak.Nyilvân nem neki szülöm,de kb nulla segìtsèggel ,mâr elgondolkodom,hogy mennyire fogom bìrni.Eddig anyâmmal azèrt ,beszèlőviszonyban voltunk,talàlkozgattam vele,a pârom miatt sajnos ,feszültebb a viszony.Csalàdi rendezvènyre nem mehet pl.nem is veszi figyelembe,hogy lètezik.

márc. 28. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
94%
Mi a baja a pároddal?
márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
68%

És te még tartod ezekkel a kapcsolatot?


És a párod ezután még gyereket is akar tőled?

márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, nekünk a nagyszülők egy másik kontinensen, az ország másik felében illetve 30 km-re élnek (de ő nem vesz részt aktívan az életünkben). 3 éves a gyerek. Most vigyázott rá először más, úton a második. Ha tényleg szeretnél gyereket, akkor arra kell berendezkedni , hogy nektek kettőtöknek kell mindent is megoldani erőn felül. Nem lehetetlen, sokan kényszerültek ilyen helyzetbe.
márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Kedves 2.es.Az anyjât senki nem vâlogathatja meg.Mert szòban kiosztotta őt a pârom,hogy milyen embernek tartja.Mivel làtta anyàm milyen velem.
márc. 28. 10:57
 5/65 Metionin ***** válasza:
95%
Joga van nem akarni. Neked meg jogod van a beleegyezése nélkül szülni. Rengeteg gyerek nő fel anélkül, hogy a nagyszülő valaha is pesztrálta volna, ha annyira kell a gyerek, akkor oldjátok meg ti is. Ha jóban lennétek sem lenne kötelessége segíteni, nem jó ötlet előre számítani más segítségére. Készüljetek úgy, hogy kettőtöké a meló, mert az.
márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
85%
Szóval tudod, hogy anyád milyen veled, de azt akarod, hogy a gyerekeddel is ugyanilyen legyen? Nagy zseni vagy...
márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
87%

Ebbe nem engedném beleszólni.

Mi a baja a pároddal? Megsértette? Kölcsönös az ellenszenv?

márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
87%
Én sem értem, miért akarnád, hogy egyáltalán ismerje a gyerekedet...
márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Kölcsönös,mivel pâromat nem kedveli,ezèrt nyilvân ő sem kedveli anyâmat.Nincs èrettsègije az a baja,illetve szerinte irânyit,de ő a fèrfiakra eleve ezt mondja.
márc. 28. 11:08
 10/65 anonim ***** válasza:
91%

Ha sosem akart unokát, akkor könnyen lehet, hogy akkor sem számíthatnál rá sokban, ha az ő szívének kedves ember lenne a barátod. Egyébként meg sima zsarolás, mert ha unokázni szeretne, akkor az lenne a fontosabb, hogy a gyerek az ő unokája és nem az, hogy ki az apjuk.

Hogy mennyire fogod bírni, az rajtad és a gyereken és az apján (is) múlik. Van, aki egyedülálló anyaként, 0 segítséggel is jól megoldja, más pedig rendes férjjel és segítőkész rokonsággal is a túlélésre játszik.

Az azért felmerül az emberben, hogy miért nem bírja anyád a párodat. A pároddal van valami, amit te esetleg még nem vettél észre vagy anyáddal, esetleg mindkettő.

márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!