Anyàm nem akar unokât?

Figyelt kérdés
Gyermeket tervezünk a pàrommal,mivel anyâm nem fogadja el a pâromat 2 ève,ezèrt kijelentette,hogy semmiben nem szâmìthatok râ,amennyiben úgy döntök lesz gyerek.Sajnos ő sosem akart unokât.Azt mondta êljem a szaros èletem amennyiben gyermekem is lesz,teljes mèrtèkben elfelejthetem őt.Ìgy nem lenne segìtsègünk,mivel a pàrom szülei vidèken laknak.Nyilvân nem neki szülöm,de kb nulla segìtsèggel ,mâr elgondolkodom,hogy mennyire fogom bìrni.Eddig anyâmmal azèrt ,beszèlőviszonyban voltunk,talàlkozgattam vele,a pârom miatt sajnos ,feszültebb a viszony.Csalàdi rendezvènyre nem mehet pl.nem is veszi figyelembe,hogy lètezik.

márc. 28. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Azèrt ez vicces.Màshol meg ,nincs partner,ès folyamatosan cseszegeti a baràtnőmet hogy unokât szeretne.Ő meg pont nem akar gyereket.Mert anyâmmal nem tudok annyit foglalkozni az a baja,hogy nem tud ràngatni,hogy ide meg odamenjünk.Van sajât èletem.
márc. 28. 11:17
 12/65 A kérdező kommentje:
12.es nem barnabőrü.
márc. 28. 11:30
 13/65 A kérdező kommentje:
Anyàmnak az kène,hogy legyen minimum 2 diplomàja,jô âllàsa,ahol lehetőleg sokat keres.Ne legyünk közös kasszân.Nem is ismerek a környezetemben ilyet akinek ilyen toxik lenne az anyja.
márc. 28. 11:32
 14/65 Vuk-91 ***** válasza:
16%
Már az is elég csúnya dolog ha valakit gyereknemzésre kényszerítenek, szóval gondolhatod hogy a gyereknemzéstől való eltiltás se jobb. Ha gyereket akartok, akkor ezt a vén nőt kukázzátok!
márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
83%

Nem válogathatod meg. Az viszont a te döntésed, hogy bármiféle kapcsolatot is tartasz vele.

Nagyon gáz, ha igen.

márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellene unokát akarnia?


Mármint téged ez miért érdekel? :D Akarsz gyereked? Oké, akkor lesz. Anyádnak ehhez semmi köze.

márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 Darius- ***** válasza:
72%

Akkor nem számít rátok. És mi van ezzel, nem vagytok nagykorúak még?


Majd ha a puja meglesz látogatnia sem fogja. Nekem is van, anyám nem akarta, de kit érdekel ez.Nem neki kell kihordani, nem az ő hasa reped fel és nevelnie is a szülőknek kell. Rendes munkát kell keress, az anyja pedig neveli amíg felnő gyesen.

márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
95%

Ha anyádat már akkor toxik-nak tartottad, mielőtt a párodat megismerted, akkor alighanem úgy is van.

Azt kevesen tűrnék el, ha a gyereke párja "kiosztja", ez érthető.

Ha te teljesen biztos vagy a párodban, akkor miért tetted fel ezt a kérdést?

márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
74%

14.

Pedig vannak ilyenek.

Az én anyám is gazdag palit akart mellém, hogy ő is részesüljön a jóból.

Hasonló csóró volt a férjem amikor összeházasodtunk, együtt teremtettük meg amink van.

A nyugger anyám most azzal jön, hogy a férjemnek kötelessége lenne őt eltartani. :D

Elmebetegek ezek...

márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Mondjuk anyâm nem vên,azèrt mert anyòsjelőlt ,nem egyenes arànyos a vènsêggel.18.as foglalkozik az unokâjàval vègűl anyâd,vagy râ sem nêz?
márc. 28. 11:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!