Anyàm nem akar unokât?

Figyelt kérdés
Gyermeket tervezünk a pàrommal,mivel anyâm nem fogadja el a pâromat 2 ève,ezèrt kijelentette,hogy semmiben nem szâmìthatok râ,amennyiben úgy döntök lesz gyerek.Sajnos ő sosem akart unokât.Azt mondta êljem a szaros èletem amennyiben gyermekem is lesz,teljes mèrtèkben elfelejthetem őt.Ìgy nem lenne segìtsègünk,mivel a pàrom szülei vidèken laknak.Nyilvân nem neki szülöm,de kb nulla segìtsèggel ,mâr elgondolkodom,hogy mennyire fogom bìrni.Eddig anyâmmal azèrt ,beszèlőviszonyban voltunk,talàlkozgattam vele,a pârom miatt sajnos ,feszültebb a viszony.Csalàdi rendezvènyre nem mehet pl.nem is veszi figyelembe,hogy lètezik.

márc. 28. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Ő főz,de rendetlen.Időnkènt ràszòlok,de nem akarok sàrkànynak tűnni,inkâbb megcsinâlom magam a rendet.Têny,hogy mìg egyedül laktam,feleennyit kellett takarìtsak magamra,ès patika volt minden.Most mindennap kell ,melò utàn,szabadnapon.
márc. 28. 13:00
 32/65 anonim ***** válasza:
92%

1. Anyádnak semmi köze ahhoz, hoyg alkarsz gyereket vagy sem, ez CSAK A TE magánügyed.

2. Ha gyereket akarsz, azt TE vállalod, ne a nagyszülökre számíts, nem az ö feladatuk a gyerekedre vigyázni.

márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim válasza:
3%

"Anyàm nem akar unokât?"

Szerintem de, reszketve várja, hogy legyen végre!!

márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
93%
Várjál még a gyerekkel! Biztos vagy benne, hogy le tudsz élni egy hosszú boldog életet ezzel az emberrel, akiről idáig csak annyit meséltél, hogy utálják egymást az anyáddal, rendetlen, neked kell utána takarítani, nem akarsz veszekedni, ezért inkább beáldozod magad, de nem szívesen, és nincs érettségije. És mi benne a jó?
márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
75%
9, kerdezo: anyad nyilvan egy tanult figurat akart a vejenek, nem olyat, akinek meg erettsegije sincs. Teljesen ertheto. Az pedig, hogy megemlitette ezt az iranyitas dolgot, nagyon eros red flag! Szerintem figyeld a jeleket! Minden erzesed valid. Ezzel egy tonkrement eletet sporolhatsz meg magadnak. Leteznek tanult, muvelt, normalis figurak is, nem olyanok, akik leorditjak a jovendo anyosuk fejet problemamegoldas helyett. ;-)
márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
81%
14, kerdezo: anyad nem "toxik", hanem csak van jozan esze. ;-)
márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
94%
26, kerdezo: ez pl. egy nagyon eros red flag! Ne menj bele ilyesmibe!
márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
92%
Jah, hogy szerencsére nem csak anyád kattant... A párod is egy here. Nem gondoltál még arra, hogy egy kicsit fejleszd magad? Ebbe a kapcsolatba gyereket szülni se lenne éppen okos döntés.
márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Èn tanulok folyamatosan,most teszem le a harmadik szakmàm,az èrettsègim mellê.
márc. 28. 14:00
 40/65 anonim ***** válasza:
91%
szuper, kérdező, és közben mit tesz a pasid, hogy jobb legyen az életetek?
márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!