Anyàm nem akar unokât?

Figyelt kérdés
Gyermeket tervezünk a pàrommal,mivel anyâm nem fogadja el a pâromat 2 ève,ezèrt kijelentette,hogy semmiben nem szâmìthatok râ,amennyiben úgy döntök lesz gyerek.Sajnos ő sosem akart unokât.Azt mondta êljem a szaros èletem amennyiben gyermekem is lesz,teljes mèrtèkben elfelejthetem őt.Ìgy nem lenne segìtsègünk,mivel a pàrom szülei vidèken laknak.Nyilvân nem neki szülöm,de kb nulla segìtsèggel ,mâr elgondolkodom,hogy mennyire fogom bìrni.Eddig anyâmmal azèrt ,beszèlőviszonyban voltunk,talàlkozgattam vele,a pârom miatt sajnos ,feszültebb a viszony.Csalàdi rendezvènyre nem mehet pl.nem is veszi figyelembe,hogy lètezik.

márc. 28. 10:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor másképp kérdezem: ha anyád nem vállalja a nagymama szerepet, te akkor nem vállalod az anyaszerepet? A párodra mennyire számíthatsz, ha ennyire ragaszkodsz anyádhoz. Nő vagy? Ez nem derült még ki.
márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Igen,nő vagyok.
márc. 28. 12:13
 23/65 anonim ***** válasza:
84%
Szerintemha akartok, akkor ne ez legyen az oka, hogy nem vállaltok. Kibírod. Lehet anyád is meggondolja magát. Ha nem, akkor 💩jon sünt.
márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
88%
Nulla segítséggel? VAn apja a gyereknek, nem?
márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekeim korát tekintve bármikor lehetne unokám, és örülnék is neki. De hatvan évesen, aktív dolgozóként, egy komoly felelősségteljes munkából hazajövet, örülök, hogy élek. Tehát érdemben még öt évig nemigen unokáznék olyan szinten, hogy az jelentős segítségnek számítson.
márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Igen lenne apja,de ő dolgozni fog,ês nyilvàn râm fog szakani az egèsz hàztartàs,îgyis szinte majdnem mindent èn csinâlok,mivel kicsit rendetlen,ès nem vagyok az a fajta,aki egy felnőtt fèrfit nevel.
márc. 28. 12:26
 27/65 anonim ***** válasza:
93%

Azt tanácsolom, várjál még a gyerekkel. Nem látom még elég stabilnak a kapcsolatotokat, és ezen a gyerek nem fog javítani.

22-es is én voltam.

márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
93%

"Igen lenne apja,de ő dolgozni fog,ês nyilvàn râm fog szakani az egèsz hàztartàs,îgyis szinte majdnem mindent èn csinâlok,mivel kicsit rendetlen,ès nem vagyok az a fajta,aki egy felnőtt fèrfit nevel."


Na, pont ettől akar anyád óvni, csak nem bírod megérteni...

márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha a férjed gyerekként viselkedik egy kapcsolatban, akkor nem kell most egy másik....

Ketten laktok, ketten kell hogy működtessétek a háztartást. Az nem megoldás, ha az egyik előadja a szerencsétlen kisbabát, akkor a másik viszi az összes melót. Ezen kellene változtarnotok.

márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 Metionin ***** válasza:
93%
27. Akkor előbb a férjed nőjön fel és csak utána csináljatok gyereket.
márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!