Miért utálhat apám?

Figyelt kérdés
Sose hív sose keres sose érdeklődik, de tőlem elvárja, hogy keressem. Sose kérdez felőlem és csak az iskola érdekli, hogy szarul tanulok meg elrontok mindent. De sose ad pénzt persze nem a pénz a lényeg, de nagyon segíteni egy kevés is mert anyum nem keres sokat tőle sose kérnék apámtól se kérek sose, de eszébe se jut adni pedig tudja az anyagi helyzetünket... Tesóm ott lakik vele neki minden hónapban ad 30-40 ezret. De az is bánt, hogy sose keres és csak akkor ír ha lebasz valamiért meg veszekedik velem. Szétszakította a családot és sok rosszat kellett megélnem. De szerintem sok embernek szóval nem sajnáltatom magam. Szerintetek mit rontottam el ? Én vagyok a hibás?

márc. 30. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ne hibáztasd magad.Az emberek önzőek ,ez már csak ilyen........
márc. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Ne hibáztasd magad, ez nem rajtad múlik első sorban.


Mindenképpen nehezebb úgy egy kapcsolat, hogy nem együtt éltek és nem feltétlen vannak annyira közös témáitok.

Ettől még kereshetne, de ez részben függ a személyiségétől is, és, az írásod alapján úgy érzi, első sorban neked kellene keresni őt...


A pénzkérdés valószínűleg onnan indul, hogy testvéred (féltestvér vagy édestestvér?) nála lakik, ezért úgy érzi, ő dolga zsebpénzt adni... te viszont édesanyáddal élsz, és úgy érzi, anyukád dolga lenne zsebpénzt adni...


Persze gondolhatna arra, hogy anyukád rosszabbul áll anyagilag - nem vagyok biztos abban, hogy belegondolt, emiatt neked is rosszabbak a lehetőségeid.


Mindezzel együtt én nem gondolnám, hogy utál édesapád, de nem biztos, hogy tudja, hogyan kellene jól kezelni a kapcsolatotokat.

Amit leírsz, az alapján nem kezeli túl jól, ez igaz, de nem gondolnám, hogy az lenne az oka rá, hogy utál.


Egész egyszerűen ő is ember, jó és rossz tulajdonságokkal, jó és rossz szokásokkal, emberi kapcsolatokkal.


Nem tudom, mit kellene csinálni ezért, hogy javuljon közöttetek a kapcsolat, mint, ahogy azt sem tudom, mennyi idősek vagytok.

Talán egy őszinte és nyugodt beszélgetés jó lenne köztetek.

márc. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!