Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » N...d is kell fésűlni anyád...

N...d is kell fésűlni anyád haját?(Mit tegyek hogy anyám ne nyagasson azzal hogy fésűljem?)

Figyelt kérdés

márc. 30. 15:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell. Festeni szoktam neki. Nem nagy ügy. Örülök, hogy legalább anyám van. Nincs másom.
márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
77%
Gyerekként szerettük fésülgetni, bár tehetném ma is...!
márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
61%
Szerintem ez nem egy nagy dolog legalább tudsz vele törődni ilyen formában, nem véletlen kéri mivel valószínű hogy tetszik neki, és ez legyen a legkevesebb gond.
márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg neki hogy ne legyen nevetséges, felnőtt már. Ha meg túl hosszú vágja rövidebbre. Nem értem az ilyet, nagyon szeretem anyámat de miért fésülném a haját? Ráadásul biztos az őrületbe kergetne ha folyton ezzel nyaggatna.
márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
16%
Szólj be neki valami iszonyat csípőset bármikor amikor elkezd ezzel zaklatni. Generálj belőle balhét, de csak akkor amikor ő jön neked ezzel. És ne fésüld a haját. Ha a szép szó nem hat, akkor ilyen módszerekhez kell folyamodni. Egy idő után majd abbahagyja.
márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
mi az hogy nem tudja magának kifésülni?
márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
#6 dédmama nem tudta, mert a karját már nem tudta bizonyos magasság fölé emelni.
márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5%
#7 Neandervölgyi volt a dédi?
márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%
#8 a váll ízület már nem engedte a szabad mozgást felfelé.
márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
28%

Hát majd mikor Te 60 leszel, Ő meg 90 körül. És pelenkáznod, mosdatni, etetned kell, és 0-24 órában felügyelni ha egyéb gond is van. Majd visszasírod a fésülést.


De irigyellek, hogy szüleiddel ennyi gondod van...


Csak ebbe kb 50 éves koráig senki nem gondol bele.

márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!