Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » N...d is kell fésűlni anyád...

N...d is kell fésűlni anyád haját?(Mit tegyek hogy anyám ne nyagasson azzal hogy fésűljem?)

Figyelt kérdés

márc. 30. 15:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
30%
Ha pelenkázni kell repül a legolcsóbb otthonba lol
márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
47%
Ez a komment fal sok, gonosz, személyiségzavaros embert hozott össze. Megyek is innen.
márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%

Miért van kipontozva a neked, csúnya szó, vagy mi?

Amúgy nem kellett.

márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem kellett. Kicsit degenerált dolog.
márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
51%

#11:


#10 voltam.


Ahogy az pistike elképzeli huszonéves korában, hogy az élet olyan egyszrű... "lol" :D :D :D


Meg azok akik a #10-et lepontozták. Azok valószínűleg vagy nem akarnak 60 évesek lenni, vagy ha szüleik ennyire rászorulnak majd gondozni. Mert ez el sem tudják képzelni hogy megtörténhet. Semmi gond, nem az én szüleim.



Képzeld az én 77 éves anyukámat akár hogy látogattuk vidéken, szerettük, stb. Sajnos az öregséget, és hogy egyedül maradt nem tudta feldolgozni. Depis is lett. Mellete meg más önellátását nehezővé tévő betegségei is lettek. Ráadásul az elméje sem tökéletes már. És a plusz probléma, hogy a depire és a bajaira alkoholt "szed".


És azt hiszem ez Magyarországon nem is olyan kirívó eset. Azt kijelentette, Ő öregek otthonába nem akar menni. Mi hagyjuk ezzel őt békén. Ő otthon akar meghalni. Amúgy is kitennék az első alkohol fogyasztásnál.


Erőszakkal meg nem lehet. Na ilyenkor legyél okos "lol"... Gondolod nem töprengtünk ezen napi szinten?


Úgyhogy tesómmal most kezdjük elfogadni, hogy nekünk kell 0-24-ben vigyázni majd rá, valamilyen beosztásban. 45 és 49 évesen. Szerinted? Olyan vidám lesz a következő 10 év nekünk?


És mivel szeretjük anyukánkat, nem tehetjük meg azt, hogy jól van anyu. Magadra hagyunk, halj meg ahogy és amilyen körülmények között akarsz. Minket nem érdekel.


Szóval nem olyan egyszerű az élet, hogy "lol"...

márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
65%

Remélem #11, te is repülsz majd otthonba, vagy elfekvőbe az első adandó alkalommal"LOL".


Én sokat festettem anyu haját, nagymamámnak pedig a szemöldökét szedtem. Bár ma is szedhetném...de már csak egy kép az asztalon.

márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Darius- ***** válasza:
19%
Megtéped. Ha majd megint kéri, újból megtéped.
márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Ha kérné sem. Főleg rendszeresen. Ha nekem ment 7 évesen, neki is fog menni 57 évesen.


Az ilyen álomvilágban élőknek meg, akik azt hiszik, hogy egy öregről gondoskodni csak játék és mese, s addig jó míg élnek: ha oda jutna az állapota, menne szépen öregek otthonába.

Épp elég volt nézni, hogy hogy csinálta ki idegileg a szüleimet (meg kicsit engem is) mamám ápolása, mikor tini voltam. Nem akarom megismételni.

márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
25%
Faxomnak sem kellene ellenség, ha még a saját családom is ilyen. Remélem majd titeket is az első adandó alkalommal bekúrnak egy otthonba. Jó mulatást.
márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%

#19


Ha olyan helyzetbe kerülök, én fogok magamtól bemenni egy otthonba, a saját pénzemből. Majd az a cuki néni leszek, akivel reklámozzák. Vagy az amelyik a személyzet idegeire megy. Ki tudja. Csak internet legyen.

Nem fogom elvárni, hogy meglett ember létemre mások istápoljanak, főleg hogy tudom, hogy mennyire ki tud csinálni valakit az, ha gondoskodnia kell 0-24-ben valakiről.

márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!